U dashurova ne nje burr te martuar, e kishte me mosh sa une... | Histori Të Jetës

U dashurova ne nje burr te martuar, e kishte me mosh sa une…

U dashurova ne nje burr te martuar, e kishte me mosh sa une… – Pershendetje dua te ndaj me juve nje histori por ju lutem anonim …… Une jomm nje vajze 27 vj,jom nga SHQ ,,,,jom e fejuar me nje shok te vllaut por ishte fejese pa paramendim ,,ok gjdo gje ne rregull eshte ska asgje te keqe ,,,,por rastesishte me nje grup isha dhe aty gjeta nje mik ku shkembenim mendime te ndryshme dhe une as qe e mendoja se ai kishte pasur nje simpati per mua dhe nje dite me tha ka mundesi te te tregoj diqka ,dhe pranova bis e tij ku a tha nje shqetesim te tijin nga gr ,,,,,dhe vertete ishim miq kemi folur 3 muaj ashtu por une e hetoja se diqka kishte por nuk doja ti jepja arsye dhe i ikja bisedes. deri sa filloi te bente sts per kete qka e ndjente ne shpirte ,,,,,,dhe nje nate ma tha UNE TY TE DUA ,,,,,,u habita nga ky guxim i tij se ai me njihte se isha vajze qe nuk ja varja askujt …..u habita pak por dhe u turpurova ,,dhe i thash JOOO e din se jom e fejuar ,tha po e di por kjo me mundonte ka kohe dhe doja ta thoja ,,e une nuk pranoja por ai me insistimin e tij meberi te ndjej per te dhe keshtu dite pas dite rash ne dashuri,,,,dhe ishte gjdo gje ok ,dhe flisnim mbas darke me ze nga 3 ore per gjdo nate deri sa nje nate ndodhi diqka e papritur ,,ku u ndegjua nje ze femre ,,,duke bertitur dhe i dashuri ma mbylli telin per pak,, pastaj kur erdhi,, tha motra e ka nje problem dhe ne ate cast i besova ,,,,,por dyshova diqka por nuk doja te besoja ,,,,te nesermen sapo fillova te fls dhe i thash po dyshoj diqka,, po ai ze doli nga dhoma e tij ku ishte fshehur ne ormanin e tij dhe sapo ne filluam bis e me tha shpirt doli ajo duke bertitur dhe prap nderprerje bisede dhe une u shtanga dhe i thash je i martuar ????njehere hezitoi te tregoj por dikur e pranoi tha PO ,,,,,,DHE KISHTE DHE 3 FEMIJE te moshes madhore ,,,26 – 19 -16,,,,,,por ky ishte i ndare nga gruaja 3 vite me pare dhe ajo banonte ne katin e pare ndersa ky ne katin larte se nuk paskaan pas dashuri asnjehere sipas ketij ,,,,,dhe une u ndjeva shume keq e zhgenjyer me faj dhe nderpreva bis ate nate dhe njeherit e falenderoj gruan e tij qe e beri kete gjest dhe kuptova gjdo gje ,,,por ai nuk ndalet duke me thene eja te ikim bashke e te lejme gjdo gje mbrapa ,,,por une nuk jom dakort me me kete dashuri se nuk dua te hy ne mes asnjehere askujt por nuk e dija se kishte qene i martuar dhe me lutet per gjdo dite qe mos ta lej,,, por une nuk mmundem te vazhdoj keshtu edhe pse ai ME apo PA mua don te largohet nga vendi i tij edhe pse me thot do te pres deri ne vdekje ndoshta do te ndodhe nje mrekulli….. ju lutem jepeni nje mendim se kush e ka gabim por pa ofendime se une po i them je gabim ,,,,,,,tani ,,por dhe une isha gabim se pa e njohur pranova,,, flmmmm …..