E kuptova qe i dashuri ishte ne lidhje me nje aktore te filma te felliqura... | Histori Të Jetës

E kuptova qe i dashuri ishte ne lidhje me nje aktore te filma te felliqura…

E kuptova qe i dashuri ishte ne lidhje me nje aktore te filma te felliqura… – Pershendetje .. Doja thjesht mendime per nje zgjidhje sa me te mire .. Kam njohur nje djale ..ktu e 2 vite e pak para… E kam takuar , me ka pelqyer tej mase shume .. folem me dit te tera … momente shume te bukura . E kam takuar dhe ne kafe ..shkembyem madje dhe puthje .. sinqerisht ishte njeriu qe un kisha menduar pergjate gjithe jetes… por ndodhi dicka …. ai kishte nje tjeter femer dhe e morra vesh rastesisht duke i pare bashk . Madje kishte plot 1 vit e gjysem me ate … Spo m besohej .. kur folem i thash smund te vazhdoj me ty ..ti ke dike tjeter .. tha qe do ta linte per mua .. por mendova per vajzen tjeter ajo i kishte dhen gjithcka dhe u terhoqa ..i thash smund te kesh 2 .. madje spo te le as te zgjedhesh mes meje dhe asaj ..por po te le une…. vertet me vinte keq per vajzen ne fjal . Kaluan disa muaj .. un e kisha mendjen vetem tek ai sepse e dashuroja tmerrsisht dhe ja kam falur te gjitha vetem per me qene ai te lumtur dhe ne me pas nje lidhje te fort dhe te mire mes vetes…dhe pse me tjeter person .. me ate isha vetvetja . Kisha me shum se nje pelqim .. Mbas disa kohesh i hapa vend zemres per dike tjeter .. dhe sot ne bejm rreth dy vite .. kam kaluar shum shum bukur me do shume dhe edua shume … Por para 1 muaji .. kontaktova me djalin e pare dhe po m thoshte se i kisha munguar etj .. dhe donte t pakten te ishte me mua dhe pse ate tjtren smund ta linte sepse kishte ber 4 vite tashme ..dhe pse ajo si femer ndodhet ne nje faqe te felliqura dhe dikur dyshoja se rrinte ngaqe kishte lek .. U erresova nga syt dhe shkova dhe e perqafova me lendup.. nuk e di pse …ndoshta sepse i dashuri im ndodhet larg dhe smund ta perqafoj sa her qe kam nevoj .. mbas perqafimit kemi dhen nje puthje qe ..se kisha provuar kurr me pare . Sinqerisht dua nje mendim … Jo gjykime ju lutem .. kam pas nje jet teper te veshtir per gjykime .. dua thjeshte nje mendim apo nje zgjidhje sa me te mire .