“Te gjithe mendojne se jam k***,dua te vdes nuk me duhet jeta keshtu”…

“Te gjithe mendojne se jam k***,dua te vdes nuk me duhet jeta keshtu”…-Pershendetje faqe e qelluar ! Ju lus anonim nese ka munsi me postu.jom nje vajz qe kom bo shum gabime ne jet …qysh ne moshen 17 vjeq u njoftova me nje djal ishte dashuria imee par shum e doja kaluam dy vite bashk gjith me thonin ndaju se sben per ty sju besoja thosha e kan nga xheloziA pasi isht shum i bukur teper …por i mungonte bukuria e shpirtit kaloi dyy vite me mu kishte foto te mia nudo pasi i besoja shum dhe lejoja qe mbante por mbas dy vitev ai me keqperdori mua gjith fotot e mia nudo ua kishte shperndar shokeve te tij aty e kuptova se ai luan me muu pastaj gjith kend takoja ne rrug me thirrnin kurv eja dalim ti jap 1000 den pasii ai ju ka folur per muua prej qe e kuptova mo nuk kontaktova me to u ndava isha shum e lenduar nuk ndihesha mir ne qdo moment doja te vdes nuk haja nuk pija ..kaloi koh familja me fejuan me nje djal edhe pse un nuk ndihesha fare mir as nuk interesohesha per te fejuarin por familja ime qe un te permisohem me fejuan…edhe i fejuari kishte kuptuar te kaluaren time kishte par fotot nudo nga shoket e tij dhe me la u ndam…nje kojshi i imi me shkruante shpesh por nrm si kojshi un her ia ktheja her joo..nje dit me tha eja te dalim bisedojm un nuk ndihesha mir dhe kisha nevoj te flas me dike dola per nje moment filloi te me puth e te me zhvesh i thash qfar ben me tha hajt se edii un se qysh je ske nevoj mu mbrojt prej meje me zhveshi me forc edhe ky me beri foto e zhveshur menzi shpetova prej ti fillova te qaj rruuges …edhe ky beri te njejten gjith familjarve ju kish tregu fotot e mia kshyre qka bon kjoo..kjo asht kurv etj etj…un ju thoja me forc mka zhvesh askush sme besonte..kom bo gabim qe ikom besu ish te dashurit edhe pse gjith me thonin zben per ty…kom bo gabim qe u fejova me thrrasin vejushk…kom bo gabim qe i besova kusherinit ma qiti ftyren e zez gjith mendojn se jom kurv un nrealitet kom qen shum vajz e ndershme ashtu edhe jom por ma moren ftyren tu i besu gjithkujt jom pendu tek Allahu veq ai mundet me mi lehtsu ,dhimbjet e me me nxjerr nga kjo situat qe ndodhem perndryshe dua te vdes sme vyn jeta fare kshtu … jom si e vdekur vetem me trup jetoj se me zemer kom vdek moti koh skom vullnet as per jet as per sen ma moren nderin tim moralin edhe pse nfakt nuk jom ashtu por gjith mendojn se jom e pandershme e poshter …sdii qfar te bej mo skom forc…skom vullnet per jet…jom lodh …jom shkatrru..nga fjalet e hallkut…jom mbeshtet vetem ne zot askund tjeter skom kujt tja qaj hallin askush sme beson sdii qa me boo ku te shkojj…ju lus naj kshill…postone ju lutem anonim…Klm