"Kur kam qen e re kam kalu me kusheririn,Hala kemi kontakt dhe nuk mundemi pa njeri tjetrin"

“Kur kam qen e re kam kalu me kusheririn,Hala kemi kontakt dhe nuk mundemi pa njeri tjetrin”…

“Kur kam qen e re kam kalu me kusheririn,Hala kemi kontakt dhe nuk mundemi pa njeri tjetrin”…-Pershendetje histori e jetes ju uroj per punen e palodhshme qe po boni dua tmbes anonim desha mu shpreh ktu jom nje femer e martuar gati ni vit martes kur jom kon ma e re jom dashuru ne kusherinin tim kemi kalu koh bashk jemi dashuru shum por ngaqe ishim familje na pengojke shum her dojshim me ik larg gjithve por prap frigohesha mos ndodh naj gje e keqe dhe vendosa te fejohem me nje djal qe me zgjodhi familja desha vetem qe ta harroj kusherinin dhe te fejohem tani jom e martuar por skom mujt kurqysh me harru aj kur kuptoj qe jom martu u lendu shum kom provu me harru por spo muj edhe aj mka thon nese nuk kontaktoj me ty un kom me fur veten edhe pse jom e martuar rri kontakt me to ende bisedojm smujm pa njoni tjetrin nje dit mos me kontaktu me to me doket bota bosh sikur mungon diqka sikur nuk jom komplet kemi dy vite bashk ende ekom dashnin e njejt per to edhe ai mdon jom e sigurt ai ende nuk asht martu thot smuj me dasht askend perveq teje un ikom thon martoju sikur un qe jom martu edhe ty por thot nashta edhe martona por prap gjith kem me nejt kontakt ne sbashku edhe un e pranoj se smuj pa to mu ka bo sikur gjaki naper vena sdi qa kom edhe pse jom e martume per burrin sndjej azgje skom dashni per to gjith me rrin mendja te kusherini dal me burrin dor per dore mendjen e kom tek ai nonstop mrrin mendja tek ai stres muka bo dyqysh smuj pa mendu att edij qe asht gabim i madh amo spo muj pa too sdii psee desha vetem mu shpreh ktu pasi spo muj me mbajt mrena dhe ju kisha lut pa ofendime ata qe edin qka asht dashnia mkuptojn shpresoj dhe naj kshill se qa tboj ju lutem ju prsh gjithve klm…