Te dashures te burrit i qes pite dhe qaj kur vjen tek ne,jam ne gjendje ta pranoj ne shtepi vetem te mos... | Histori Të Jetës

Te dashures te burrit i qes pite dhe qaj kur vjen tek ne,jam ne gjendje ta pranoj ne shtepi vetem te mos…

Te dashures te burrit i qes pite dhe qaj kur vjen tek ne,jam ne gjendje ta pranoj ne shtepi vetem te mos…-Anonimja Pershendetje per stafin e histori te jetes edhe per te gjith lexuseit e ksaj faqe Masi me ndodhi edhe mua nje e keqe tu hulumtu hasa ne ket faqe qeme pelqeu shuuum.Po ju rrefej tregimin e ju mirpres mendimin edhe nuk po ju them pa ofendime fare nese e shifni te arsyshme edhe ofendimet i pranojs’ka problem veq thune at qe e mendoni Ne realitet me ju than te drejten po me vjen marre me postu prej moshes tem se kur je i-e re gjithqka ndodh se i riu gabon ma leht Jam e martuar per ma shuuum se 30 vjet me burrin qe e kam dasht e kam besu qe edhe aj me ka dasht ne ket martes i kem dy fmi jetojm jasht shuuum mir i kem punt kemi shpin tone e kemi veturat secili te veten jeten e kem shuuuum te mir deri tasht jeta na ka shku perfekt harrova ta ceki se fmit i kem me vones mas 20 viteve uhaaaa Por mas 16 viteve ne gyrbet mesova se burri me kish tradhtu me nje te huaj qysh kur kemi ardh ne gyrbet gje qe kurr kto se kom prit shuuum i kam besu edhe i kam than sa s’kem pas fmi kur te mushet menja tregom se mem tradhtu nuk ta baj me ka than se nese do Zoti me na dhan femi mir nese jo pajtohem me vendimin e Zotit por si dolem ne gyrbet gjithqka kish ndryshu une shkova naper mjek e dashti Zoti e na gzoj qe edhe zogjt emalit jan gzu per kta dy engjuj e ky zotriu hala pa lind fmija ja kish pas nis qaq shuum qe i kom besu kur dalke ja ndrrojsh kmishen tu e rregullu tuj than jo heke kto se spot rrin mir vishe tjetren e shuuuum e shuuuum raste tjera Mas ni kohe te shkurt ma pruni ne shpi ajo kishe u ba shoqe me mu i kam ba hyzmet i kam qit pite sa here ka pas qef se i dojke pitet e ks e qkas e qkas kam ba per to kishe shoqe e ky zotriu im krejt i ka leju une mej ba per to Oh spo muj ma shuuum me shkru jam ne hall spo di as vet qka me ba as me kallxu spo muj shkaku i fmive me jau prish zemren edhe merne me mend me jetu me ni njeri ma shuuum se 30 vite e kam dasht e kam prit naten kur dalke jo qe me shkojke menja qe po shkon rruges te keqe po jam ba marak si nana per fmi mos po pin a pe zan policia a pe zen naj taksirat aj erifi tu shku me qu qef fmija pom dhime spo di qka me ba jam met as ne tok as ne qiell per vete se kam dert une kurt ne jet juk mendoj per me pas burr tjeter jetoj per fmi edhe jam dakord me majt ne shpi po spo muj me duru se shuuuum i kam besu e me ka tradhtu I mirpres mendimrt e juaja Flm shuuuum me respekt anonimja nga gyrbeti Zoti mos e provoft kerkon Kam met pa zgjidhje