Tash shum von ka vdek ne aksident dashuria jem e gjimnazit, sme mer gjumi se ton kohen e kom perpara at djal! | Histori Të Jetës
Tash shum von

Tash shum von ka vdek ne aksident dashuria jem e gjimnazit, sme mer gjumi se ton kohen e kom perpara at djal!

Tash shum von ka vdek ne aksident dashuria jem e gjimnazit, sme mer gjumi se ton kohen e kom perpara at djal! – Pershendetje jam njo vajz 22 vjeqare jetoj me familjen time dhe jam e fejuar jetoj nje jet te qet dhe te lumtur por para disa vjetve kur isha ne shkollen e mesme isha e dashuruar marrezisht ne nje djal kalova me to nje koh por kishim dashuri te gjimnazit ishte e thjesht takoheshim vetem ne oborr shkolle ne lokale me shoqri, atehere mendoja qe e dua shum qe smund ta dua kurr dike tjeter , ai sme donte thjesht ishte shum i ri dhe nuk kishte interes per lidhje serioze dhe u ndam… Por kontaktin e kemi mbajt gjithmone deri ne perfundim te shkolles pastaj ai nrrug tveta un tmijat, pata degju qe osht njoftu me ni qik edhe po mson mu pat bo qefi se at njer e kam pas perzemer shum, un u takova me te fejumin tim u dashurova shum nto edhe qathere e kuptova se qka osht dashnija po ai djali i gjimnazit e ka pas ni ven tveqant te un sikur me thon ni familjar ose ni shok i ngusht se e kam dasht shum, nuk di qfar dashnije u kon ndoshta u kon shoqrore po u kon e pafajshme e sinqert, tash shum von ka vdek ne nje aksident mu ka dhimt shum shum, por diqka pom ndodh qe nje koh mu sme mer gjumi se ton kohen e kom perpara at djal o smuj me flejt munohna smuj mkujtohet ai kaj ton naten edhe a besoni hi kqyri profilet e familjarve tij e me dhimbsen shum, un e kam jeten time e normal qe mdhimet po fundja duhet me vazhdu jeten tem po spo muj sdi as qa me ba, diten nuk osht qe mbjen qaq nmene rrall po naten pernat , e ceka jam e fejume e du shum fejumin jam shum e lumtur me to po qikjo so ka mlen rahat naten kurr, inshalla shpirti i prehet ne paqe atij nuk osht se dua ta harroj por met vertet pom bon keq qikjo, ndoshta shkrujta shum e ju lodha ndoshta ju doket e kot po spo muj as mi than dikuj tjeter e halli jem i vetem osht qysh me kalu kete problem, ju pershendes dhe ju uroj qdo te mire te gjithve!