Tash mas 2 vjete m'ka tregu qe m'ka rrejt ne shume sene, qe i kan pelqy shume qikat tjera dhe... | Histori Të Jetës
s’beri asgjë

Tash mas 2 vjete m’ka tregu qe m’ka rrejt ne shume sene, qe i kan pelqy shume qikat tjera dhe…

Tash mas 2 vjete m’ka tregu qe m’ka rrejt ne shume sene, qe i kan pelqy shume qikat tjera dhe… – Pershendetje Deshta me ja kallxu ni pjes t jetes tem edhe me jav bo ni pytje kejtve. Jom kon me ni djal 2 vjet ja kom dhon qdo sen qe kom pas e kom ngu ne qdo sen kom lon gjithqka per to sa qe tash jom pa kerkon se tu i hup njerzit per to Jem kon shum t lidht edhe kem pas gati shpirt t njejt se gati gjith kem pas menime t njejta, skom bo kurr diqka qe i pengon ama aj po edhe gjith ja kom fal se kom menu qe m don, shum her mu ka kap n arsye palidhje ama tani meniher u kthy edhe mka thon mfal gjith e kejt bile kajke se i rake pishmon gjith edhe menojsha qe prej nervozes jon kejt se kejt e kem ket problem , ton kohen m ka jap dashni sa ska ku shkon ma shum gjith m ka perkrah e edhe aj qka kom desht e ka lon per mu , kurr skom pas dyshime t kqija per to se kurr ska bo diqka gjith u kon perfekt bile u lutsha gjith qe kejt qikat me pas ni qesi fati t mir qe i jep gjithqka per to e qe se tradhton e qe ja jep kejt kohen , ju kom faleminderu Zotit gjith qe osht pjes e jetes tem se gjith e lumtur jom kon me to kurr merzi skom pas e as kurr vet sm ka lon. E tash mas 2 vjete dmth m tha qe su kon qashtu qysh u dok , qe m ka rrejt n shum sene, qe i kan pelqy qikat tjera etj etj. Nashta ju doket qe thjesht o ni djal ama kur t lidhesh me dikon qaq shum so e leht hiq sidomos kur t met vet pa pas me kon me u shpreh. Jom e coptume kejt sa qe shpres sem ka ket n sen ton kohen menoj qysh me ik prej ksaj bote se pik jete sm ka met mo as pik lumturie. Deshta me ju pyt qysh munet ni njeri me vjet me u sjelll ashtu edhe n fund me dal tjeter qysh, a ka met naj njeri i beses qe nuk t tradhton e qe ka me pas kuptim e qe nuk t rren pa pik nevoje, ksi njerz ta gerrditin qdo sen mu ka mush menja qe ska ma asni njeri t beses e qe duhet me nejt pa martu se veq t kqija t bjen veq t lendon tu kon met majt si princesh si kuptoj kta njerz hiq kur te she qe spe don ni njeri nuk e di pse lun me to e ja prish jeten. Shpresoj qe keni mem ndihmu me kalu qet sen, un historijat e juve i lexoj gjith shum shpesh kom kajt qaq mu kan dhimt, ju lutna nese keni me fol keq ma mir mos komentoni hiq veq kuptone ni njeri qe o i demtum n ekstrem sa qe ni fjal e keqe ja shton ma shum, shpresoj qe keni mu kon mir gjith insh’allah skeni me provu kerkush klb.