Mendova me qu ne hotel, me bo foto e me ja dergu t'fejumes tij, por nuk besova qe do te mbes shtatzan me te! | Histori Të Jetës
ne hotel

Mendova me qu ne hotel, me bo foto e me ja dergu t’fejumes tij, por nuk besova qe do te mbes shtatzan me te!

Mendova me qu ne hotel, me bo foto e me ja dergu t’fejumes tij, por nuk besova qe do te mbes shtatzan me te! – Mirdita jam ajo grua qe jam shtatzane dhe e prisha fejesen 1 Muaj para marteses burrit tim historia ime esht e vertet aton qka e ka shenu burri im edhe perse e Kom pa me vones historin pasi nuk ka shkru nga facebooki jon i perbashket pika par une kur jam dashuru ne burrin tim nuk e kam dit qka ka pas te dashur para meje dhe jemi feju dhe martu edhe perse ai kurr be’ kurr sma ka bo esap mu sme ka dasht e shija gjithmon shokit vet e pytke per ata femen e un kurr Skam guzu asni fjal me fol se e dojsha por kisha nevoj e per mardhanje me pas dhe nisa ta tradhtoja me ish fraer qka kum pas sa her shkojsha te prindit e mij aj me ka kenaq deri sa ni dit ky burri jem i pa kret mesazhet me aton ama budall breh menjher ska prit njo dy u ka nda prej meje me vijke shum inati perse sme la mu shpjegu e keshtu un jeten tem aj veten po e doja kete e perse dilja me shum fraera une smujsha me harru veq pas 1 viti degjova se u ka feju me aton qe e ka dasht thash un patjeter duhet me prish kete fejese smundem mi lon bashk e nenstop i kam pengu asaj fejumes ktina i kam shenu me shum fb qera i thoja aj esht i imi se me do ksi gjona deri sa nje dit e bana plan thash duhet me dal me burrin e me qu ne hotel me bo fotografi e me ja dergu fejumes ktina ne tetor e binda qysh qysh me dal e shkum ne hotel ka prishtina dhe aty un bana foto dhe u kry por asnjher e kisha plan kur te vjen kjo kosov dhjetor me dal live me ja tregue por asniher nuk me ka shku mendja qe jam shtatzan me kete e femij i ktij esht e di keta sigurt pasi un ata muaj skam dal me asni fjaher kur e kuptova u gezova jasht mase bona kontroll e menjher shkova po ky ish kon tu pergadit per dasem ahhaha i shkreti e tregova qka jam shtatzan e tu qart nuk e pranojke qka esht i tina e mo nuk shkojsha te shpija e familjes time pasi isha e sigurt u vendos qka un me nejt te shpija ktij mo kur mbas 3 dite kur po vjen kjo fejumja ktij hyni brenda kur na pa ooo ke tu dek hahaha mu keshke shum se ky skishe qka mi than e qka i tregojsha une as qka dojke me degjue nenstop lypke sqarim nga burri deri sa ju ka afru e tha kqyr ne sy e me thuj a esht e vertet e pasha zotin ne sy u shijshin te dyt sa u dallojke pi ne aroplan dashuria qe e kishin per njeri tjetrin e te me erdh inat qaq shum sa e kam shty bre edhe kryt te thy ke ne tavolin hahah ja nisi qante si femij e u nqu e tha ju te dy jeni qaq niveli ulet dhe tradhtara per mu sa nuk e meritoni asni sekond me hup me juve deshta ta kapi per floke kush esht ajo me thon qashtu me ndaloj burri prej asaj dite e sot as 1 her bre sme ka prek me dor burr as ni puthje bre sma ka dhan e sho nenstop te merzitet un edhe me mu nuk flen flen ne tok as emrin sdo me nij e sho shum shpesh i shkruan shokit vet interesohet shum per ata vajz apet por jam e sigurt qe ajo nuk e fole as nuk e fale najher e naten breh emrin neper gjum ja thirr valla tash e 1 muj ka me lind po baj mend me tradhtu apet se kom nevoj per mardhanje e un si grue kam nevojat e mia po du keshilla prej juve si ta boj qe ta harron ata fejumen qka e ka pas si tja heki prej mendjes bile pak mem dasht edhe mos ofendoni ktu kise ku** sene rende se qdo kush tradhton burrin nese nuk ka mardhanje vetem keshilla un se skom mende me nda prej ktina.