fbpx

tani qe u martova

Tani qe u martova ka 3 muaj qe ai mkercenon po sdole me mua do i them burit tend qe ke flejt me mua dhe…


Tani qe u martova ka 3 muaj qe ai mkercenon po sdole me mua do i them burit tend qe ke flejt me mua dhe… – Anonim ju lutem! Jam nje vajz 22 vj e martuar jam shum e lumtur me burin e dua dhe me do . Do ti bie shkurt ! Kur isha ne shkoll te mesme kisha nje shoqe banke sbesoj se e meriton ta quaj shoqe sepse ajo me beri te keqen mua ? Ishim praktikante ne shkoll te mjeksis nje djal me propozonte mua por un isha e re dhe sdesha te degjoj per dashurira sepse kisha nder mend mesimet sepse ja kisha premtuar babit ket gjo se ne radh te par do ishte shkolla per mua dhe keshtu veprova pasi qe un nuk pranoja te lidhesha me at djal djali ja kishte dhen numrin shoqes qe te ma jap mua por ajo e ka dashur per vete ka folur me muaj te tera ne emrin tim me te ne telefon sigurisht pa e ditur un .. kaloj nje koh djali me dergoj prindrit e tij ne shtepi per te kerkuar doren time babai im asesi nuk pranonte pasi qe gjithom thonte ne fillim mesimet pastaj vjen buri per ty bij. Ok erdhen ato babai nuk pranoi ato i than qe vajza jote kontakton me birin ton sa e degjova ket fjali kush esht njeriu si kontaktoj un qe as qe njoh nderhyra u thash mos jeni gabim jo ti kontakton e pash njeriun foto e njohta thash jo un skam folur me to djali si manjak nga do qe me shifte me ndjekte mendonte se un kam folur pas ca kohesh pash ne cel e shoqes rastesisht duke par fotot e saj i shkruan zemer sit kam a teti dergoj prap prindrit per doren tate sa smu hap toka e gjeta kush i bente kto dredhi ok sdo ta vazhdoj me teper un asesi nuk pranova te martoem me te sepse se doja nuk ndjeja per te aj me kercenonte o do me maresh mua o un do them se ti ke flejt me mua kaluan ca vite u largua nga un fuste foto me montazh ne emer timin ne fb po mua sme interesonte sepse e dija se un si kam ber por tani qe u martova ka 3 muaj qe jam martuar aj me kercenon po sdole me mua do i them burit tend qe ke flejt me mua e gjera genjeshtrash pasi qe aj ka fotot e mia dhe bisedat qe ka fol me shoqen time nemer timin jam ne hall miq nje kshill se di kam frik ndoshta buri i beson se di Sdua ta humbas burin sepse e dua dhe per dicka qe se kam ber kam frik dhe tja shpjegoj burit se ndoshta do ta humbas ate se di. – Tani qe u martova ka 3 muaj qe ai mkercenon po sdole me mua do i them burit tend qe ke flejt me mua dhe… –