Skom besim ma ne femnat e KS, ja nala paret e per inati mi qoj fotot me frajer tjeter ne shtrat! | Histori Të Jetës

Skom besim

Skom besim ma ne femnat e KS, ja nala paret e per inati mi qoj fotot me frajer tjeter ne shtrat!

Skom besim ma ne femnat e KS, ja nala paret e per inati mi qoj fotot me frajer tjeter ne shtrat! – Pershendetje dua tjam anonim brem merdhen dy foto nga femra qe kalova per plot 7 muj ato foto ishte me frajerin tjeter qysh 2018 mujin nentor njuftova me vajzen paraqitje shum mira plus familja saj pastaj ka mesi dhjetorit ika ne austri ku punoj vazhdun dy muj plota ishum mir i qova pare jo shum po 1000 ero jan pare pastaj u rrokum dhe u ndajtum nuk folshim her po her jo para ni muje mshkrujti istagram meni emer tjeter dhe folum pak po pastaj e mbylli merdh ftes nga ni fb i hapur mbas numrit babait vet dhe fillon tum pyt je kan beqar qa ban sene po un e diktova qe ishte aja dhe i thash ej je ti afer 7 dit nuk hini me ket fb pom shkrun motra saj pom thot ej motra shpesh permen a do me fol me ta nejse nuk folum me 7.07.2019 vien sms mthot ki dy muj qe punon mi qon paret dhe fillojm folim un i thash jo nuk qoj pare ket fb shkrum thash wahtsap ti qoj paret dhe filloj tum kercenu ti je klloshar rrenc sene tha qe smi qon paret premnten me mu e lshyn at moment mendova mir dhe sja qova paret nga aja dit bylli fb ma nuk shkrujke dhe kalun tri dit pram thash ta hapi ni istagram tjeter qyri a egziston dhe e gjeta i shkrujta ma dergon foto me frajerin tjeter ishin gati nudo po po shkruj nga dhimbja se ne qe jetojm jasht nga kosova dhe kemi fejunet apo femren ne kosov asht ba mos kem besim se sod e kan tepru shum kjo ishte nga presheva po me jetes gjilan nuk poe tham me emer po afer lagjes velikinces aty jeton po kam shum urrejtje nuk di kur vi kosov qat baj ta denoncoj polici apo qat baj dua kshilla nga gjdo person qe e lexon ket histori osht ba zor ta gjejsh ni vajz sinqert nuke di qka si pelqej asaj kishte lluks se pare po gjitha mirat po morra vesh shum von nga ku**nia saj se qa ka ba deri me sod ka punu edhe zvicerr besoj qe edhe atje ka punu rruges po nejse asht zor ta shikojsh sod ni vajz nuk po kan sinqiritet ju ka hup kryt asht zor edhe me gjet ni vajz muralit nermal spo tham qe ska po shum pak nuke di pse na ndodhin shum sene neve mergimtarve tash kercenime nga personat qe ka tejkalu me ta apo fr zot o zot nuk o met as me u martu po duhet kem durim ndoshta qat mahall egziston ni femer helaqe i ban gjitha zot zhduki kto nga faqja qe mos prishin njerzimin deshiroj ni vajz tjet e sinqert qe tum shkrun jam person i sinqert nuk meritoj tradhtia apo gjera qe nuk duhen deshiroj ta kem ni vajz sinqert qe mos tken gjera pa hishme edhe qe jetoj jasht kosoves sdo thot qe kam pare apo kam punen e asht menemadh jo per bes po nejse e teprova besoj shum komentusve apo ata qe shikojn ket histori ta kan ni perkrahje apo ni arsy jo ofenduse tjen kshilla edhe per vajzat e re faliminderit gjithve spari juve historis jetes qe jeni shum mir me ket faqe.