Une ne gurbet e Ajo ne KS, i dhash liri, pare e qdo gje qe deshti, n'fund mora lajmin nga shoku se... | Histori Të Jetës

Une ne gurbet

Une ne gurbet e Ajo ne KS, i dhash liri, pare e qdo gje qe deshti, n’fund mora lajmin nga shoku se…

Une ne gurbet e Ajo ne KS, i dhash liri, pare e qdo gje qe deshti, n’fund mora lajmin nga shoku se… – Pershendetje! Poe pershkruj ni histori edhe un anonim doshta dikush doe kuptoj pse behen tradhtiat nga luksi apo varfria 28 mars 2017 njoftofa ni vajz nga ana e gjilanit mes fb biseda na filloj shum mir derkoh filloj ni dashuri met vertet shum e mir erdh koha qe shkoj kosov e njuftova u pelqym po historin e saj ma tregoj dhe pranova qe nuk um intersojn e kalunja net jet e ardhmja njoftova familjen e saj qe shum i du ala doshta mi pa i rrespektoj se ishin prind rrespektushum dashur nejta ni.muj ne kosov kalum shum mir pastaj erdha ku punoj e veproj mas ni kohe shkurt fillun fjalt jo spom rrihet shpi po dal me shoqe.. okej dil nuk ja dalova po tash kosova asht e vogel kthehesh meni an dalum shum njofshum po mendja asaj nuk i ka shku qe e shef dikush edhe ni bramje pom shkrun ni shok thot ej qekjo foto mos a e fejunja jote un u ndala hupa vetin kqyra shum her thash po aha tha nuke di ama skoka mir edhe nat moment fillova lojen e saj edhe un mas tri dite pom thot tha ka ni shoqe ditlindjen tha du me shku te shoqja ok thash tregoj bramje a me shku a jo po e thirri shokin thash shko gjilan shokin kushuri e shok edhe bramje po i tham po thash shko te shoqja sa faleminderimin ty tkam shpirt sene pare i qojsha sene ok shoki percjellje fakt aja po me shoqe pi kafe po mas sdi sa minutav vin dy djem si njof as sum ka interesu mi njoft se fakt nuk asht faji i tynve edhe pin kafe nat moment dalin nga bari hypin makin dhe nisen drejtim per prishtin aja nat e festushme per ta shum her i shkrujsha he shpirt qysh po kslon po zemer mir qe plot familjes saj tu vallzu a at moment iishke kerr edhe mir nuk deshta qe ta merzis vetin nesrit pom shkrun tha shpi jam okej po un su ftofa bised distancen e njashit merdh koha me shku kosov tu u gxu aja qova ni sms babit saj thash sante vi a mun me ardh bramje me nejt erdh mir fjal mira po sditshin sen edhe aty ffilloj biseda po spranojke e kisha kushurinin aty thash qiti fotot videot krejt edhe zani ma sju kani at nat kum pas keqardhje nga prid saj qe mu kan dhimt po kaluse un jetoj jasht po nuk di pse ndodhin gjera qe nuk ban a ka naj vajz sinqert qe gjan njeri se jan ba si telonovela dishta ka naj vajz mir sinqert net shkrun komente ndoshta dikush e keqkupton historin po ndoshta dikush edhe kupton asht veshtir thuash kerkoj ni vajz ket histori ni vajz qe ka karakter jo bukuri .nuk ka vler bukuria kur ski karakter doshta jeta ka disfat tmira po edhe kqia nuk e di pse per ne qe jetojm jasht rrugve evropes kem probleme me shum pse arsya e kushtev apo qka qosi ni vajz don bej ftes asht nir se ardhur po ta ket ni perqendrim jeten e vet mos tjet me lojra se nuk kan vler un jetoj qe 12 vite ne austri po fati doshta gjith opcionet mka hec mir po fat dashurie jo dikush nuk mendon per nesrmen vetum per sod ju pershendes shum ata qe do lexojn e qe do komentojn po doshta sdot ket fyrje apo sharje sicili ka ni hall vetin.