Kur e pyesja "A ke ndonje tjeter", m'thoshte "Skam por do e gjej", qysh mujshe me mi thon ato fjal! | Histori Të Jetës

"A ke ndonje tjeter"

Kur e pyesja “A ke ndonje tjeter”, m’thoshte “Skam por do e gjej”, qysh mujshe me mi thon ato fjal!

Kur e pyesja “A ke ndonje tjeter”, m’thoshte “Skam por do e gjej”, qysh mujshe me mi thon ato fjal! – Pershendetje! kam nje muaj qe jm ndar nga i dashuri dhe akoma po e vuaj aq shum sa km menduar ti jap fund jetes time. iku pa arsye gjasme xhelozia ime meq i thoja pse shkon tek nj bar qe mbushet me goca, kaq x kt? mund ta lesh nje femer? ndryshoi per nje jave sikur ish tj person. mbremjeve derdhja lot e sm besohej qe sish me i imi, e mengjeseve zgjohesha me ankth qe mezi merja fryme, duke menduar x te e duke prit t merte, por smori asnjehere, eehh skish sesi dy nete von e mora n cel dhe ish duke fol, e mua sma pranonte kur e pyesja ke tj por m thosh dhe po skam do gjej. ato fj m vrisnin, po si mund ti thuash pas nje jave t dashures kto fjal? ??netet e ftohta t janarit ishin shum t ngrohta ne krahet e tij, ndihesha me shum fat kur mengjeseve me zgjonte me puthje ishte mashkulli i pare qe me pelqeu sa e pashe x her t par se zaknisht jam shum tip indiferente me cunat, tashme x mua gjithcka ska sens pa at sa m mungon o zemra ime,ekam telefonuar dy here gjat ksaj kohe po ska dash to me takoj duke then se ska koh nga puna, as un se mar me edhe pse dua shum ti them sa m mungon dhe jam me lot n sy x te, ti them se po m plas zemra dreqi ta haje pse duhej te beheshe keshtu hodhe posht cdo moment tonin ☆ im jam me lot n sy sa arrita te shkr ktu x tu shfryre sadopak me merret fryma nga vuajtja cdocast mendoj ty, ti je mee mua kudo.