S'kisha dashni ndaj burrit te par dhe u ndava,te dytit ja kam bere trupin bira bira dhe e qova ne spital... | Histori Të Jetës

S’kisha dashni ndaj burrit te par dhe u ndava,te dytit ja kam bere trupin bira bira dhe e qova ne spital…

S’kisha dashni ndaj burrit te par dhe u ndava,te dytit ja kam bere trupin bira bira dhe e qova ne spital…-Pershendetje, dua te tregoj historin time. Jom nje femer 34 vjeq Qe Jetoj Ne gurbet. Kur isha e re u dashurova dhe mbeta shtatzan vendosum Me bashkjetu dhe u fejuam,ma Vone kur lindi femija u martuam. Qdo sen shkoj mir por kur isha shtatzan Ne muajin 6-7 ja filloj mem trajtu Sikur skllav nuk preke ni gote Me dore . Kur kishim pushim dy dite ne jav Ai vend se me kalu se bashku Me mu e Me dal Me mu Ai dillke Me shoqni prej mengjesit e nuk vike shpi Dej mramje ka nje her dillke mramje nuk vike Dej 3 nates , Me thojke jom Me shok se sme beson kqyrma telefonin Une Qdo dit ja kqyrsha telefonin Po Nuk gjeta sen. Nuk di qysh mujta Mi shtyh Do vite Me Ket njeri Po isha e re dhe Kisha ni shpres se do bahet Mir dhe vendosa Me ba femin te dyt se mendova Me dy femi do perkushtohet Ne ditet te lira Familjes e jo shoqeris Po Me femin te dyt veq Edhe ma Keq u bo Ai kish qef Me jetu jeten Sikur beqar rral nAj her Qe dilke Me Mua e Me Femit. Mas ni Koh ja filloj Mu merr Me klube te Nates dhe Me femra te Nates E shum zullum Me Boni psikik dhe fizik se Sdu mi cek krejt senet Ktu, per ket e zgjedhja ndarjen dhe Ai u pendu dhe Me boni shum lutje mos mu ndah Po Une Skisha ma dashuri ndaj tij Martesa Jon Ish ba Sikur Dy Njerz te huaj dhe i thash Une ta fali qdo sen dhe e marr Sikur msim ket qka mka ndodh Me ty e shpresoj se tjetra nuk i perjeton Kto sene qka kom perjetu Une Me ty e keshtu . Kur e pa Qe Me humbi mu Ai prej Femive nuk heki ndor dhe i mbajn 50% une 50% Ai. Mas do vite takova ni djal beqar Me mosh ish ma i vjeter se sa une dhe ja tregova qdo vujtje teme Qe kom perjetu dhe i thojsha Shum her se nuk e ke seriozisht Me Mua Me trego e mos Me keqperdor se Une Smuj Me perballu ma shum vujtje . Ai u sillke Sikur njeriu i pjekur i kuptushum dhe u martuam mbeta shtatzan kur pa Prit Pom shenon ni femer Ne instagram Po Me thot Burrin e ke Tradhtar e mi qon shkr**et qka kan shenu . Ajo i kish than ktij ndaju Prej grus e bahemi Bashk per ndryshe harro Qe ke chans mem taku mu , Ai i kish than per ty ndahem e Gjithqka. Une At dit ja tregova te gjitha burrit i thash a Hajgare je ka bon Me mu a Me tha qka Kishe spo din sen u bojke i thash ti koke ma*** i ndyre kqyr qka mka shkru kjo femra Me tha nuk e njof , montazh ka bo Dikush Me na ndah se Une jom i ndershum e nuk luj Me martes tem e nuk kisha dasht femi Me ty Me dasht Me lujt . I thash ti mu mos Me kallxu qka dmt Femija se meshkujt bojn femi dit per dit e lajn femi rrugave e gjithqka i thash Edhe i thash Une jom muajin te 1-2 shtatzan se sdon Me kon Me mu dhe i don aventurat, rrenAt , tradhtit dhe manipulimet Me trego Ne ket moment Une neser shkoj e Heki femin e ti rrug tande e Une rrug teme pa as ni problem se une pse kom perjetu vujtje Nje her nuk dmt se qifti jot mundet Me lujt Me mu se bana femi Me ty dije se Une skandale do boj Nqofse Me del i pa bes . Me bojke be Ne kok te familjes dvet se Ai sesht tradhtar e sene . Kur lindi Femija qdo sen ish mir mes neve dhe Ai ish ni bab i mrekullshem. Kur i boni do Vjet Femija ja filloj mem Thon mos mu perzij Ne pare Sikur Mas tij paret te mija ishin paret te tona e paret te tij ishin Veq paret te tina . Kur vike koha per puShime Me thojke a ke pare se Une skom pare met pagu ty dhe femis bilet . Ni dit i thash Po shkoj te familja jeme Une Me femi e vi mas dy dit, Une e lash femin te familj jem Edhe dola Me ni kerr anonim gjat dites Edhe e morra Me veti ni thi.k Me percjell burrin se ka Po Shkon . Ni ore udhtoj Edhe hini te ni banes , ka mramja dul prej baneses Me ni femer Dore per dore Edhe Une permas tynev . Ata u ndalen Me hin Ne ni cafe Edhe Aty afer e lash Edhe Une kerrin e morra thi.ken Edhe hyna Ne café i thash burrit a tkom Than mos bo femi Me mu se boj skandale ta q*** familjen Me gja.k prisht Edhe the.rra burrin Me thi.k 2-3 her Edhe ika . Gjat Nates erdhen policia Mkan marr mkan shtin burg do muaj se Une i rejta mka maltretu mu e femin e mka bo manipulime e Une se Kom Pas ndermend Me m.yt Per qAta e kom therr Veq 2-3 her per ndryshe kan dasht mem shtin Me vite Burg . Kur Dola prej Bur.git e takova ni njeri te sinqert ish i ndame Me femi Edhe Tash se bashku jem ka luftojm Me gjykat marr femin Tem prej ma***it Edhe luftoj Me gjykat Me arsyre se Kishe mka maltretu mu e femin .