S'jom i knaqt ne shtrat me gruan time,mjere une per veti,nuk po shkojka jeta me dike qe vetem rrin dhe nuk din me... | Histori Të Jetës
S'jom i knaqt ne shtrat me gruan time,mjere une per veti,nuk po shkojka jeta me dike qe vetem rrin dhe nuk din me...

S’jom i knaqt ne shtrat me gruan time,mjere une per veti,nuk po shkojka jeta me dike qe vetem rrin dhe nuk din me…

S’jom i knaqt ne shtrat me gruan time,mjere une per veti,nuk po shkojka jeta me dike qe vetem rrin dhe nuk din me…- Pershendetje Pe shkruj edhe un ni lloj historie ,jam bab i tre fmive ,e un ktu deshta veq me bo llaf ni tem qe hala eshte tabu per neve shqiotarve ,jetoj ne nje vend skandinav,erdh si i ri punova e punova ,dikur famija ma gjeten ni nuse hajde se ra kena gjet u ardh vakti mu martu,thash ok . Shkova e pash vallahi zemra sem boni verr hiq po nana e motrat e shpis tbon rahat ,un valla budall tash inthom vetes.Nejse u fejum dilsha me ta si me dal me ni kukell Drunit ,jabkapsha doren ,e preksha kapak ne kerr,ma heke doren muno pak me puth e sene ishum te feju ,tybe akull krejt kun ndjenja skish as kun si livritke ,tani valla as mu se femna duhet vet met bo oer veti more burr. Qa me bo hajt tjash se e msoj u ktheva ,ja nisa me ja ndreq dokumentat qeshtu po valla edisha qe kurr mu knaq me to e thirash tel veq po jo ,mir as sdike mem than te dua najher bre ,thijsha apo nihesh mir me mu ,ndrrojke tem ,i thojsha du menxi spo ores me ardh ktu kena ku knaq ,hajt tung se po fshi, eu nanen e nanes qa o ky rrobot ,i thojsha nanes e motrav ato shuj ,se i vjen marre ,qika ska oas kerkon ,po edhe mos oaq pas bre a din me dasht eme fol e mem nxe . U bon letrat u matum Bana dasem tybe edhe ka kcejsha me to si me kcy me ni stupc . Tash i kena tre thmi qysh i kom bo un edin qfar jete intime kom veq un e din veq me mi qu kamt qaty edhe un me ounu vet ,mos keshni se vallahi qeshtu o mos shani ,oo edhe gruja dut me dit bre me bo se…… e me tona i thom kajher hajde qeshtu hajde ta boj kshtu ashtu kuku don me mi nxerr syt e ballit . Po ju thom jam i pa lumtur martes dej pik fundit ,mpaqim qaf nana e motrat ,se vallhi stvyn gruja qe nuk te knaq e stjep dashni ,i sho do shok ka shkruj me fra teveta valla i sho qe dojn me kersit pej knaqsisi ,gruja jem sdim mem than te du bre ,se per tjerat ska shanc . Valla nese sje i knaqt ne shtrat me gru sen spot vyke nime me qit pite me hanger eme fshi gjith diten,se burri don knaqsi don mi afru dashni o me qkri ,edi qe kini mem sha ju femna po foli krejt qa o . Ekom endrro ni gru valla qe kur te qojndeti knaqet me mu ikom than hajde merre patent shoferim ik more qa pom vyn i gra ti ,kuku per mu me kom e kom qu jeten i kom fmin i du Allahi mi ka fal bre po nevoj per dashni po kom o burr se hala 40 si kom . Tani thoni e shani jo mka tradhtu jo ezuna tu fol ,po ku mos me tradhtu bre skan faj burrat ,se tybe me ja nis me fol me ni femen din met shfry veq me fjal ,ekjo e jemja qaty sdin sen mer bo veq qysh me fshi me hanger . Tani tbuni jo shkoj mas tjerav nirmal Bre qe shkojm se vallahi si plotsoni kushtet ,ekom pas vlla suedezen qe Syt si i qelsha mahkrujke mermengjes e te dua e ma knaqke shpirtin ,e nana jem jo bir shiptaree ,e mu mqelloj rrobot i gjall Menoj me tradhtu jom i interesum me gjet ni femer valla qe mknaq o veq mem than te dua a mem shkru diqka un shkrina ,mos shani se sjom budall po kom nevoj per dashni ,se pare e tona i kom ,vallahi edhe i hjeshum e i madh dy metra qe u tranojshim t hujat mas meje . Kom pa ktu do femna komnete qe shkruj e folim e bojn humor besa knaqna tu kesh ,gruja jem kurr me kesh sum ka shti as ajo sdi alesh najher ,ja plotsoj krejt kishtet po badihava sdin vlla sdin skom qa boj as sdon me msu . Thash ni dit a kqyrum naj filem diqka si per hajgare thash nashti she najse e mgjuhet ,tha mos fol palidhje se flej sallon. Vallahi veq po shkruj e po ju thom jam i gatshem me gjet ni femr qe mkanq edhe un e knaqi se kom Nevoj ,valla sko mi mungu sen veq me gjet qfare kom qef e qfare du qe mqkrin ,se kom shum nevoj per knaqsi qe mka mungu e pom mungon edhe ose ekom grun ner jargan ,se sdi as mem puth as mem than aje lodh ,se spo nalesh kurr tu puni ,a mos u lodh o shpirt jo more bac joo .Kur vi shpi qaty ha buk fmija qaty neper dhoma kqyri naj loj a naj lajme thom hajde qetu ngat meje thot po bre se jena martu qetash ,po thom ti kurr bre as kur jena martu as kurr sdite mem dham dashni ,pju tjom drejt ju mar lakmi shokve e kon te sho qe jon afert me gra un skisha pak pik mafake pe qoj jeten me ni dru ,e nime e sbtir o boll vallahi kir ju bertet thmive ekur nervozohen najse ta kall baraken qe thojn, A per tjera jo valla mem jep dashni jo ,kalxomi bre komentus e besomani nashti ju burra ma besoni ,qa me bo ka mja majt s shkon jeta pa dashni bre se qajo o kryesorja kit dyje se diqem e ilam tona e qajo knaqsi te jet ,mos tbuni pse ma heret su ndajsje e sene vene se qashtu valla u kan koha u martove u kry e tash oe di qa kom bo po ,menoj qe dut me bo ni zgjedhje bile me gjet njo kshtu me pas vlla qe pranon mem knaq eme knaq se pare e tona i kom po dashni skom e qajo o kryesorja knaqsia gruja qe sta shkrin e sta kal tu fol ajo so gru po hu ,dru ,rrobot . Kalofshi mir e allahile kalxomi naj inde qa me bo se marovai ngrati e hajt .