Sikur ju duk pak me ato qe me beri, krijoi lidhje me nje vajze para syve te mi, femija mbeten qe...! | Histori Të Jetës

krijoi lidhje

Sikur ju duk pak me ato qe me beri, krijoi lidhje me nje vajze para syve te mi, femija mbeten qe…!

Sikur ju duk pak me ato qe me beri, krijoi lidhje me nje vajze para syve te mi, femija mbeten qe… Pershendejte,edhe une dua te ndaj diqka me ju isha e martuar,por fati nuk me prini aspak per te qen e lumtur..fillimi ishte i mire u dashura krijuam familje na linden 2 femije te mrekullueshem qe jan gjithesia ime dhe e vetmja arsyje pse une jetoj.Njeriu qe une desha u shndrrua ne bish me sillte porblem qdo dit dhe qdo nat syt. Emi pan vetme lot perulje maltretime psiqike dhe fizike,e vetmja gje qe me shtyri te bej durim ishin dy engjujt e minqe kurrsesi sun i lija si nje nene e pashpirt..qdo dit e me shum me shkatrrohej zemra me vuajtje,ndosht aju vjen qydi ju lund pyteja se mos une kisha faj?ju betohem se isha fmer me karkater te fort moral e perkushtume ne familje,nuk i jepja ndonje arsyje qe te sillet si tisha skllaveresha e tij.Kom than shko te mejku luftuje depresionin une te pres sepse kshtu jam e lodhur,sikur ju duk pak u be edhe me i poshter krijoi lidhje me nje vajz para syve te mi..o Zot desh ne ra qielli mbi kok,qka skam duru e perjetu deri sa me mebti pak krenari edhe per vete.i thash stop une kam marr nje vendim nuk dua te perhulem para nje iqi qe nene e femijve te vet e she si sherbetore,u ndam por kam shum mall per femije e mie.sepse nuk jam e pamvarun qe ti merrja une,merzitem qaj por e vetmja mundesi qe ti jem oran jan lutjej qe une bej per ta..tash nuk me hec fati askund nuk mund te vedos kam hub besimin athu do te ket ndonje person ashtu siq jam vet e padjallzuae,dikush qe e kupton shpirtin tim pa me shikuar te kaluarn,dikush qe ma mgro zmeren me dashuri te sinqert kete nuk edi,i lutem Allahut te sjell lumturi ne zmeren time sepse isha njeriu qe kam duruar shume sa edhe vet qyditem! ku egjeta ketr durim.ju pershndes.