Shum vajza shiten te moralshme por shiten me pare,Une shum e vogel e kam humb virgjerin dhe

Shum vajza shiten te moralshme por shiten me pare,Une shum e vogel e kam humb virgjerin dhe…

Shum vajza shiten te moralshme por shiten me pare,Une shum e vogel e kam humb virgjerin dhe…-Miremrema faqja dhe grupi ju pershendes kam disa fjal ti shkruaj rreth virgjeris dhe femrave te pamoralshme.Une jam 18 vjeqare as une nuk jam e virgjer diku qe nga mosha 12 vjeçe ne ato dit kam qajt e kam bertit me ze doja ta mbysja veten e lloj lloj torturaash i kam kriju vetes po dikur e nala vajtimin i fshiva lotet edhe u bera e forte nuk dua ta bej shume tragjike sepse kete e perjetoj vetem une, dhe ato te cilat kan qen ten dhunuara,kshtu qe nuk dua te them se sa jam merzitur e keshtu me radhe. Kam qen shume e vogel kur kam humbur virgjerine,po e tregoj te verteten tashme jam ne lidhje me nje djal , do te fejohemi veren e ardhshme , jemi te lidhur familjarisht,me don shume po ashtu e dua edhe une.Edhe ai me morri edhe pse nuk kam qen e virgjer.Nuk jam treguar para tij nje engjell edhe pse kam qen, Sepse virgjerin nuk e kam humbur me vet deshir , dhe nuk ka pasur mashkull tjeter ne jeten e tij pos ketij djali tash.. Ia kam treguar kete te vertet te dashurit tim njeher ka hezituar te me besoj por pasi ja kom spjegu prej fillimit deri ne funde , ai me ka pranuar ashtu siç jam sepse me ka dashur,vetem ai qe s’te do fare te thot nuk mund te te martoj sepse nuk je e virgjer.Virgjeriteti eshte nje problem shume i madh , por mund te mashtrohesh nje her , dhe ta vuash at gabim ter jeten , e nuk do te thot qe je nje kurv e shpifur qe nuk e do askush.Por vajza ju lutem mos u tregoni kinse ne jemi te pasterta.Sepse jan te rralla ato vajza te cilat meritojn gjithqka edhe ne qofte se nuk kerkojn asgje.Per te tjerat,shpresoj qe te gjitha te keni fatin e asaj anonimes , e cila eshte ber rehat , e jeton jeten e saj e lumtur me bashkshortin e saj.Eshte treguar e sinqert sikuse une.Kam filluar te qaj kur i kam lexuar disa komente , sharje ,fyerje te disa personave te pa shpirt .Por me ben mire edhe disa te tjer te cilet e perkrahen ate vajzen.Ka edhe shume vajza te tjera si puna ime te perdhunuara te cilat mendojn vetem vetvrasjen , sepse mendojn se nuk kan zgjidhje tjeter ,nuk do martohen kurr ,ka shume vajza qe shiten te moralshme , po ato n’fakt shiten me pare.Kam edhe kesi lloj shoqe te cilat ne facebook shiten filozofe ,e ne jeten e perditshme te gjith e dim se ç;ben .Ta tregoj nje rast tash, shoqja ime tash ne jemi 18 vjeçe , jemi ne vitin e fundit te shkolles se mesme , kur kemi qen ne klasen e 9 , dmth diku rreth 14-15 vjeçe ka qen kur ka ber se pari mardheneje me nje te dashur te saj edhe qe nga ajo dit esht ber Kurv po e them ket sepse nuk e ka ndajt asnjeher vetem sa i ka ndrru te dashurit cili i pelqente me shum ajo shkonte dhe flinte me te e per mendimin tim ajo esht Kurv me plot kuptimin e fjales etj.Vajza mos u shitrni te moralshme e po filozofoni ne komente sikur qe kisne virgjeria te mbuloj te gjitha pislleqet e juaja qe i beni mas shpines se e edhe te koffshi te virgjera ndoshta beni shum sene tjera ka mnyra tulifar per seks e besoj qe ju jeni nga ato ose pasi ta humbni virgjerin tradhtoni burrrin ose te dashurin pa as nje fije turpi e po ti na mete te na japesh keshilla rrreth virgjiniteti.?Mos i mendoni gjerat negative , sepse njeriu i duhur do te vij tek ju ne kohen e duhur. Me falni e zgjata shume , Por me preken ne zemer fjalet e asaj vajzes ku njera ni dit ka shkruajt rreth virgjeris e ajo komentuesja nuk la gje te keqe pa i then.Allahu te udhezoft ty moj vajze .. Ty do te te ndodh me e kecja ne jete , mbaj mend fjalet e mija , sepse i njoh fort mire vajzat si puna jote. Kaloni mire te gjith , e suksese ne jete