Familja e burrit gezohen kur ai me rrah mua, vjehrra e ka marr foton e burrit dhe e ka qu te hoxha…

Familja e burrit gezohen kur ai me rrah mua, vjehrra e ka marr foton e burrit dhe e ka qu te hoxha… – Perahendetje te per gjith ju ju lutem dua nje kshill nga ju me asht ngushtuar jeta jam si nje zog pra kra qe asht ne kfaz por ka deren hapur por krhat i ka te lenduar qe smund te flituroi jam nje nene 24 vjeq jam martuar qe 4 vite kam nje femi historin tim pata shkru dhe me hert ketu por skom pas shum zgjidhje qe mkeni dhan por kam vendos te shkruj prap po ceki pika shkurta se ka shum per me shkru se spo di seas kat tja filloi jam ne hall te madh kam shum probleme me burr po ashtu dhe femiljen e ti gjith problem qe jan ardh deeri ketu ka jan prindrit e ti ishim tlumtur ne fillim te marteses ishim mir por nena e ti shkatrroi gjith qka tonen prei fillim nuk asht sill me mir me mua dhe kashtu dal nga dal e bonen pervete edhe burrin tim met vertet jam shum.keq burri me dhe familjen ofendon shumm me ofendon me fjal sa me te ndyta ai tasht as nuk me afrohet afer sepse ja kan marr foton edhe ja kan qu te hoxha e kan kthy ka vetja tash atij hiq si intereson per mua. nena e ti knaqet buzqesh kur ai me rrah me ofendon tasht per faj te tyne ata nuk.me flasin qe sdi sa muaj un sa shof prei fillim sjan kan aq dakort per mua se shum shpesh me thoy nena ti un dua tja mart nusen nga rrethi un dhe babi ti mka kodit sdi sa her kur ja kam tregu ati ai me thot mir ta ka bo prindrit ati per ne gabim sa me vogel me fyn shum kur flasin ne tel me aj kon jo qe dua ti ndegjoi se qka folasin me kend por sdi sa her kam degju pa protmas tu fol per mu gjith qka kur kam degju ato biseda desh sa sme lshoi shpirti un rri me shum vet kaj gjdo mbrame mengjes i aforem afer i them pse silles me mu mu kashtu hajde te gjem ni zgjidhje se gjdo her i shtim fjal per prindrit e ti ai me thot qofse do me nejt kashtu rri qofse sdo qe dera dil hec kat dush un ju kam tregu familjes por familja nuk mka perkrha me thojn duro por durimi im u sos ma shum her me thot nena e ti sa te rritet vajza ty kem largu nga shtepija nga kjo shtepi sa bomi qiken ka veti k ur i ndegjoi keto them ndoshta ashtu do bohet ai del sa her qe kthet me ofendon shum edhe ne rrug kur dalim lrara njerz me ofendon qaj edhe rruges pse kam ket fat un ndoshta mka harru zoti besoni te zoti me dhem shpirti me dhem gjith trupi skom me fuqi dhe durim ju lutem me jepini nje mendim se.pse skom rrug tjter pot pos ta marr femin tim dhe te largohem nga kosova por qka mundem me bo qofse largohem nga ketu kam sa fakte se qofse shkoi atje mem.kthy ne ks skom ku te kthem as te burri as te familja po prap me kur kthem ne anen tjeter si tja boi familjes keta jam ne hall ju lutem pa ofendime skom rrug tjter se ska as kush mem ndimu kam menu shpesh ta vras veten besoni te zoti se mu ka ngshtu shpirti me falni per drejt shkrim se pse prei merzis shtresit nuk di ndoshta kam shenu mir gjdo nat i lutem zotit tme marr shpirtin te vdes pa kuptu as kush jeten time shpresoi se kam kshilla dhe zgjidhje se jam shumm keqq ju pershndes gjithve inshalla do zoti as kend se shof kashtu Nuk jam as pak e lumtur shpirti zemra ime nuk ndje me as gje kur ri shof njerz rruges te lumtur filloi e qaj sepse me duken ata me te afert se te tjert.. nuk di si te sherohem nga ky ankth te lutem ndihme.