Shkova te dhoma e gjumit ja hudha tradhetin fytyres, ma mohoi, i thash "Ti kam kap me foto te gjitha"! | Histori Të Jetës

te dhoma e gjumit

Shkova te dhoma e gjumit ja hudha tradhetin fytyres, ma mohoi, i thash “Ti kam kap me foto te gjitha”!

Shkova te dhoma e gjumit ja hudha tradhetin fytyres, ma mohoi, i thash “Ti kam kap me foto te gjitha”! – Pershendetje. Jam nje vajze 29 vjec, e martuar me prej dy vitesh ka 9 muaj qe jam bekuar me nje vajze. Aq shume jemi gezuar se bashku me bashkeshortin sepse ishte fryt i dashurise tone. Isha aq e lumtur me jeten sa nuk mendoja qe jeta mund te me vinte me shpatulla pas murit. Kisha ca kohe qe dyshoja qe ai mund te me tradhetonte dhe kjo prej sjelljeve qe bente, jo telefoni permbys pa zile, marrja me vete ne banjo, i fuste avionin naten deri ne mgjes asnjehere sja kisha kontrollu telefonin se as vet sme pelqen tma kontrollojne pa leje. I thash nje dite ma jep pak telefonin te marr motren se skam oferte, shkova ta merrja me tha prit se i bije une , i thash ma jep se i bije vet sma linte telefonin me rrinte ne kemb. Para tre netesh prita sa e zuri gjumi edhe i mora telefoni i zbulova ne mesenger biseda, foto me nje femer prej 4 vitesh. Sme interesonin vitet para por dy vitet qe ishte martuar me mua. Qe ne shtatzani e deri me tani qe vajza eshte 9 muajshe ai me tradhetonte me te. Ju bera foto gjithe bisedave, fotove me telefonin tim ja dergova direkte motres ne whats up i thash te mi ruaj qe mos kishte si te ma mohonte dhe ne raste divorci qe mos me mari vajzen dhe ti marr gjysmen e pasuris. Mu erresuan syt per ate zot smerrja dot frym, une e desha shume i kisha qendruar korrekt dy vite se di pse ma beri mua ate kur me thonte te dua shume, skam jet pa ty bla bla po njejte dhe asaj qe sja vlen as ta shaj se vajet i ka ky qe kam per burr. Shkova te dhoma e gjumit ja plasa tradhetin fytyres direkte fshiu mesengerin, ma mohoi i thash ti kam kap me foto mos e fshi kot. U zura me te vetem qaja i kerkoja arsye pse me tradhetoi sme jepte ,vetem me thonte me fal kam bere gabim. I thash cfare te bera qe te detyroje te mbaje dhe ate paralel me mua sme jepte arsye as nuk fliste fare vetem me fal me thonte. Ktej nga ana tjeter e mban veten per moraliste jep dhe leksione larte e posht kur takonim njerez. Mora kunati telefon i thash eja te shtepia , ai spo e besonte ky se bo ate pune se besoj i thash i kam me fakte. U cu as nuk foli fare e mori te vellain posht sdi ckan biseduar. Erdhi lart te shtepia koke ulur rrinte ne divan as nuk fliste vec thonte me fal me jep nje mundesi. Ajo tipja vetem i binte telefonit ja hapa i thash fol o burr me te ne sy tim ti degjoj te gjitha, ajo ishte e rrugve nga fjalori spyste se eshte me femij. Nje mendje me thot te marr vajzen e te iki , mami me motren se vetem kto te dyja e din spo din cfare keshille tme japin ju ka rene si bombe , kunati thot mbaje afer se ajo ku*** eshte do merrem vet me te, se ai e nihte qe para se te martohesha me te vellain dhe e dinte cfare tipje ishte. Ju lutem me jepni nje keshille cfare te bej si te veproj. Anonim ju lutem.