Kur te pash se u ndave me Burre, mu dhimte se te doja per veti, nese te shenoj do doja me m'jep nje rast! | Histori Të Jetës

nuk guxoj

Kur te pash se u ndave me Burre, mu dhimte se te doja per veti, nese te shenoj do doja me m’jep nje rast!

Kur te pash se u ndave me Burre, mu dhimte se te doja per veti, nese te shenoj do doja me m’jep nje rast! – Përshendetja stafit të juaj, përshendetje komentusve të ksaj faqe ne veqanti e përshendes ato për të cilen dua mi shenu disa fjal jam një djal nga Istogu me banim në Gjermani sot deshta te ja shprehi dashurin një komentuse e regullt shpresoj që do ta kuptosh kjo Histori është vetëm për ty je një Vajz intelegjente e bukur kur un ti lexo komentet me bëjn të ndihem mir sidomso Poezit tua me prekin thell në Zemer thjesht sot morra guximin dhe dua ta thëm un te ndjeku që sa kohë e saher ti komenton e ndjej ni kanqsi gjithëçka kisha jep vetëm me qen un me ty e di qe nuk me nje as nuk te njo por sdi thjesht të tham të dua ty bjondin thjesh me pelqen si komenton dhe je e zonja. Nese të shenoj Privat dhe të tham jam ky un qe bera ket Histori ,kisha pas deshir mem jep rast njëher vetëm të njihemi kshtu e mandej ja lejm fatit ,e mira e gjjth ksaj ësht se jetojm me ni vend dhe kemi gjitha mundsin me pas takim e pelqim . Menoj që kemi me u pershtat . Me pelqejn Femnat e menqur e qe jan vet vetja. Skisha pas qef me sha dikush se dashuria paska shum menyra se si Njeriu dashurohet ne dike . Si fillim me ni shkr** mandej me disa komente qesharake se kto jon pjes e jetes . Edhe ni her kom qef me qen Anonim po deshta ktu niher met ta shpre ne Histori e ti mendo gjat pres një të ma kthesh mesazhin qe te shenoj ne Privat . Jam Serjoz jam i sinqert nuk i du tradhtit nuk i do fjat po du korrektsin dhe te jam i drejt perdrej me fillu lidhjen me serjozitet nese pelqehem . Ju uroj lexim te kenshem mos shani se ësht e drejt e secilit me shenu sjam i pari as i fundi qe dashurohem ne komentuese . Ta tham drejt kur e pash se u ndat pak mu dhimte edhe pse te dojsha per veti. Po tash pot thom mos meno qe ska meshkuj b Besnik nashti at kohë i mora lakmi dikujna e tash po maj shpresa qe un me kan krah teje , un shum i lutna Zotit qe te kam afer ni Femen si ti , e noshta Zoti don qe na te jemi bash spo ashtu jemi ni rajoni edhe jetojm me ni shtet e kuptojm shum mir njani tjetrin . Ju uroj dit te bukur gjithve juve !!!pram mos me refuzon të lutem mu lajmro komenton dhe je e zonja. Nese të shenoj Privat dhe të tham jam ky un qe bera ket Histori ,kisha pas deshir mem jep rast njëher vetëm të njihemi kshtu e mandej ja lejm fatit ,e mira e gjjth ksaj ësht se jetojm me ni vend dhe kemi gjitha mundsin me pas takim e pelqim . Menoj që kemi me u pershtat . Me pelqejn Femnat e menqur e qe jan vet vetja. Skisha pas qef me sha dikush se dashuria paska shum menyra se si Njeriu dashurohet ne dike . Si fillim me ni shkr** mandej me disa komente qesharake se kto jon pjes e jetes . Edhe ni her kom qef me qen Anonim po deshta ktu niher met ta shpre ne Histori e ti mendo gjat pres një të ma kthesh mesazhin qe te shenoj ne Privat . Jam Serjoz jam i sinqert nuk i du tradhtit nuk i do fjat po du korrektsin dhe te jam i drejt perdrej me fillu lidhjen me serjozitet nese pelqehem . Ju uroj lexim te kenshem mos shani se ësht e drejt e secilit me shenu sjam i pari as i fundi qe dashurohem ne komentuese . tash i lutna Zotit qe te kam afer ni Femen si ti , e noshta Zoti don qe na te jemi bash spo ashtu jemi ni rajoni edhe jetojm me ni shtet e kuptojm shum mir njani tjetrin . Ju uroj dit te bukur gjithve juve !!!pram mos me refuzon të lutem mu lajmro bjondine me sy të zi.