Se kam per detyr me e dasht femijun e burrit tim,Gabimi me i madh ne jet paska qen kur... | Histori Të Jetës

Se kam per detyr me e dasht femijun e burrit tim,Gabimi me i madh ne jet paska qen kur…

Se kam per detyr me e dasht femijun e burrit tim,Gabimi me i madh ne jet paska qen kur…-Pershendetje histori te jetes !desha edhe un ta ndaj historin time kam qen ne lidhje me ni burr te martuar me nje fmi erdh koha mu feju me to me trg shum histori qe se ka pas probleme me ish gruan etij dhe jan nda po kisha besim nto pasi qe usillke mir me mu dej sa erdh koha me tha du me ma dasht djalin mema respektu per te vje si mukan thmija jot poo mu me ardhke shum rand pasi qe thmija huj nuk kshyret po ma gjith ma bajke hatri jem dohet me kshyr ok thash ama un pa dasem Sun martohem pasi qe un beqare gjith ma bojke un dasem sboj ok mandej aj cdoher me permenke fmin e mu me hyke nerva shum sepse so thmia jem edhe se kam per detyr me ja kshyr e shkaku thmis na u ndam por edhe kuptova se pinte alkoholin shum edhe ka ngreh kokain po pastaj un desha qe aj te ktheheshte seudashurova nto edhe do ja kisha kshyr dhe fmin aj sme dha rast as per tfol mo as sen se gjith ma bonte un thmin tem se hupi per ni gru !! Po pas disa muajve kish gjet tjeter kon edhe kish bo kunorizim ,,familja jem qysh fillim skan dasht qe te jem me te pasi qe thmia huj esh problem i madh ,po un gabova shum ashtu kish qen e shkruar po man fund e kuptova qe esht gabimi maj madh njet teme qe e kom boo aj gjith me shprehke dashurin gjith ma bonte jam I lumtur qe tkam me ne fun me Tha qe mje ftof shkaku qe sma ke dasht thmin skam mo dashni per ty.anonimm ju lutem desha veq me mar perkmaltretujen e juve qka kishit bo nket rast.