Sdi qa me bo, te dashurin e dua shume por frigohem se do e humbas kur ta kuptoj se nuk mund te kemi femi! | Histori Të Jetës
nuk do mund te kemi femi

Sdi qa me bo, te dashurin e dua shume por frigohem se do e humbas kur ta kuptoj se nuk mund te kemi femi!

Sdi qa me bo, te dashurin e dua shume por frigohem se do e humbas kur ta kuptoj se nuk mund te kemi femi! – Pershendetje faqe..Ju lus anonim, un qe po shkruj jom nje femer dhe kom nevoj per kshilla ndoshta juve ju doket pldh por met vertet kom nevoj dhe desha tmarr ca keshilla nqofse ka munsi, por kjo vlen me shum per femrat, un jom nje vajz 23 vjeqe dhe qe dy vite kom problem me mistracionet ikom vetem njeher ne tre muaj apo 4 kom dhimbje stomaku, kom qen sdi sa her te mjeku por mka thon se nese je e virgjer skemi qa met bo se duhesh mu pastru, tash jom nlidhje me nje djal pelqehemi shum bisedojm nonstop, kemi plan te fejohemi shum shpejt nese don zoti, dhe shum shpejt te martohemi, dhe shum her me permend qe sapo te martohemi dua te kemi menjeher femij, por frigohem nuk edii ado mund te kemi femij, pasi mistracionet i kom shum te qrregullta thuaj se sikom fare, frigohem ti tregoj se do me ler, pasi ai idon shum femijet, kom shku te shum mjek tjer dikush mka dhon sofata sen ska ndryshu, nje mjek mka thon se nese e nxjerr gjith at gjak pastrohesh, at’her kur te martohesh te hupish virgjinitetin sdo kesh gjakderdhje, sdi sa asht e vertet, por mu ka perzi shum kryt, te dashurin e dua shum nuk dua ta humbi per ket rast, ju kisha lut juve femrave tme jepni naj mendim a ju ka ndodh juve najkujna sikurse mua, ju lutem naj kshill me tregoni qa me boo, frigohem mu ka bo si stres ne kok diqka, kom nevoj per mendimet tuaja, Ju falemderit gjithve per keshillat. Jom ne gjendje shum te keqe sdi qa me bo, te dashurin e dua shum por frigohem se do e humbas kur te kuptoj se nuk do mund te kemi femij, nuk jom e sigurt per kte por frigohem se nuk do tkem, ishalla don zoti kemi, por desha tmarr mendimin e atyre qe lexojn se a ju ka ndodh juve sikurse mua a do mund te kem femij, nuk i humbi shpresat me zotin para e pamundura behet e mundur por frigohem se do e humbas te dashurin qe e duaa me shum se gjithqka..