I thash "ama ni rrug mos me le ne mes" Ai tha "Nuk ta kom nxan rrugen" pas gjith atyre sfidave me nje fjal... | Histori Të Jetës

ama ni rrug mos

I thash “ama ni rrug mos me le ne mes” Ai tha “Nuk ta kom nxan rrugen” pas gjith atyre sfidave me nje fjal…

I thash “ama ni rrug mos me le ne mes” Ai tha “Nuk ta kom nxan rrugen” pas gjith atyre sfidave me nje fjal… – Pershendetje anonim tlutem…une jom nje vajz nga dukagjini edhe deshta edhe une me postu historin tem. Une kurr nuk kom pas naj lidhje afatgjate me dikon edhe pse jom taku me djem per mu njoftu ma mire si te gjitha qe takohemi nfillim edhe asnjo sme ka pelqy edhe pse une atynve ju kom pas pelqy shum po mu ata jo..jo qe nuk jon kon tbukur po dyqysh vet qashtu smujsha me paramendu jeten me ta. Por para 1 viti u njoftova me ni djal edhe ai ne takimin e pare mka bo pershtypje edhe jom dashuru nto se di as vete si ndodhi por une kisha qef ta takoj serisht e serisht. Problemi ishte qe ai i kish pas 8 vjet ma shum se une por edhe ne pamje u doke i vjeter edhe kur u takom 4 here vendosa mi tregu familjes por familja kundershtoj se thoshin qe nuk eshte per mu eshte tip i lazdrum po doket i vjeter dhe so per ty..une teper e deshta edhe pse ata sme linin me marr edhe kaloj ni kohe dhe ky djali ma ndaloj instagramin e mbylla une intagramin edhe ai pastaj kish fillu mi ndjek shoqet e mija edhe pom tregon 1 shoqe e imja qe ai po i ndjek shoqet tua ne insta edhe u pata idhnu me to ni kohe po ai vazhdoj me qesi rasteve..edhe kur vendosa me ja fal krejt gabimet edhe me fol me prind per to ai ma nuk me shkrujke veq kur i shkrujsha une se ai kurr i pari sme shkrujke edhe sot i thash ama ni rrug mos me le ne mes ai tha”nuk ta kom nxan rrugen” pas gjith atyre sakrificave e pas gjitha gjerave qe i kem perjetu sot me ni fjal mbaroj gjithqka…po ndihem shum e thyer kam nevoj per keshilla!