fbpx

Qe 4 muaj e kam perzene burrin nga banesa, ai tash vjen bashk me te dashuren e tij per ta takuar vajzen...

Qe 4 muaj e kam perzene burrin nga banesa, ai tash vjen bashk me te dashuren e tij per ta takuar vajzen…


Qe 4 muaj e kam perzene burrin nga banesa, ai tash vjen bashk me te dashuren e tij per ta takuar vajzen…-Pershendetje stafi Dua dhe un te shpre istorin time un Isha e martuar me grek per shkak te familjes mora dike qe ishte 20 vite me I madh se un jetova me te reth 8 vite ne kte martes un Linda ni vajz dhe ni djal Po kur femit e mi ishin akoma te vegjel vajza ishte 5 dhe djali 4.buri umbi punen dhe vazhdoj alkolin jeta filloj te bet e pa durushme vendosa te divorcoem mora fmijet dhe Ika nga shpia zura shpi me qera dhe fillova pun pas ca muash fillova duke fol me nje djal qe u dashurova shum me te ishte dashuria e par e jetes time ne pas 2 muash qe flisnim vendosem te takoemi un kur u takova me te ishte sikur e Nia nje jet te ter vendosem te jetojm bashk me menjer pas ca muash qe ne ishim bashk dhe ishim shum te lumtur vendosem te kemi nje fmi jeta vazhdoj me veshtersit e saja nga qe un nuk punoj a dot Po prap nuk ma ninte vec Isha shum krenare qe e kisha ne kra njeriu qe un dashurova me zemer Linda vajzen e vogel deri ne mosh e saj 4 vjece ishim shum te lumtur buri punonte ne nje fabrik portokallash ati ai u njo me nje vajz tjeter dhe un e mora vesh doja te vdisja nga dhimbja qe kisha por nuk e duroja qe ai te jet me me Mua e perzura nga shpia reth nje muaj por cdo dit ai vinte dhe me thonte qe beri gabim dhe esht ber pishman Po nga qe e doja aq shum vendosa ti Jap nje shanc dhe e pranova dhe pse nuk I besoja me as nje fjalet te ti kaloj reth nje vit kur un kuptova qe ai ka prap ne jet femer tjeter dhe ka 4 muaj qe un e kam perzer nga shpia ai jeton me ate femer dhe kur ai vjen dhe taking goc e mer me vete te dashuren e ti Mua me coptoet shpirti nuk di si ta qe kte dashuri nga zemra ime me ndimoni ju lutem e di qe nuk mund tja lejoj qe te jet me me Mua por e Dua akoma dhe ai bet xheloz per Mua dhe don tbej kumand ne jeten time SI tja bej me ndimoni se un mendojm qe ai shum shpejt do ndaet me ate dhe do doje te jet prap me Mua nuk di si do ja dal kshal ndjenje se e di qe do me trathtoj serisht jam 32 vjece nuk di ca te bej me kte jet me .jepni nje ide ju lutem