fbpx

Familja nuk ma pranuan djalin pas ndarjes me burrin, e mora djalin dhe ika nga shpija, fillova punen dhe pas disa muaje mu shfaq nje semundje dhe...

Familja nuk ma pranuan djalin pas ndarjes me burrin, e mora djalin dhe ika nga shpija, fillova punen dhe pas disa muaje mu shfaq nje semundje dhe…


Familja nuk ma pranuan djalin pas ndarjes me burrin, e mora djalin dhe ika nga shpija, fillova punen dhe pas disa muaje mu shfaq nje semundje dhe…-22vjeq me 1000sprova Eh sa maltretimet fizike i kom pas prej ti sa her jom shku te familja jem une gjithmon me sheja trup nana jem ma ka ba qa ki kurr si kam tregu skom dasht mej lendu e mej tregu gjithmon kom shpresu qe ka mu permisu po shum kisha gabu ish burri u kan shum njeri i mir po ra ni shoqni tkeqe e ingojke fjalt e tynev e mu mleke mbrapa u smujke djali nuk iinteresojke as ni pik jom kan e shktarrume me ta ma ka nxi jeten ah bre sa shum kom hek prej tina sa qe ja nisi mu merr me sene te kqija edhe mundojke mem shti ne ato sene. Oh bre shum zemren e kallt e kom pas po dashti zoti me largoj prej ti edhe jom e knaqt qe skom vazhdu me ta, pom duket kam jetuar 100vite ah sa shum jam sprovuar u martova ne mossh19vjeqare 20vjet u bera nen 1vit e gjys ne martes mir mas atymev vitev ish burri ndryshoj shum u be nje maltretues shum i keq me bejke maltretime e dhu n maksimale pas Taj u ndam me burr un e mora femiun tim pastaj familja ime me femi nuk me pranuan por un skam hekur dor kam shkuar ne strehimore me femi 2muaj pas 2muaj ish burri me ka kerkuar falje per te ju kthyer un menova qe te shkoj apo ajo dhe shkova sepse thash ska njeri qe sgabon u ktheva me femi por kisha gabuar shum sepse te njejtat gjera edhe me ziiii pot prap u ndam se smujtaaa smujtaa ma mori djalin me force un shkova te fmi ime duke qajtur per qdo moment me mungojke djali im aj sma bike as me kqyr as sen deri ram gjygj edhe e fitova besimin e ti por edhe kur e besova e mora te familja ime 2muaj aty un punojsha me 2ndrrime veq mos me u nvar prej kerkujt punojshaa kuzhinjere po mas 2mujve prap presjon nga familja qoja djalin ma se dojm kty edhe un u merzita merdh inati edhe vendosa me mar djalin shkova fush kosov 5muaj veq me djal ja nisa punes u knaqsha djalin qerdhe un punova po mas 5mujve mu m shhfaq ni smundje sy edhe ma ndalun punen qa me ba un per djal sdisha qa me ba pa pun nuk mahet edhe ja dorzova babes tvet me kusht me pa kur du ja derzova se skisha zgjidhje tjeter mas operimit te suksesshum un radh kontakt me ni djal ne tik tol permes videove qe i qitke per vlla tvet qe i ka dek un i komenova filloj me kallxu historin e vet qe aj djal e kish pas ni fmi ish nda edhe ky djali me shum sprova trana tu fol me ta tu dal ram dashuri sot jom martu me ta jom shum rahat e me tonat tmirat djalin e shoh kur du mka than sta nali mere kur dush se shpejt kom me mar per gjith, me kit mesazh ju boj thirrjke atynev qe ian sprova njet kurr mos u derzoni se zoti ju sptovon njerzt e mir por ne fund i qet nmjalt falemimdetit per mirkuptim jeni faqja me e mir.