Prindërit më kishin falur tek kusherinjët , 30 bajrama i kalova i vetmuar ,dy nëna pata në jetë por me asnjerën su gëzova... | Histori Të Jetës
Prindërit më kishin falur tek kusherinjët , 30 bajrama i kalova i vetmuar ,dy nëna pata në jetë por me asnjerën su gëzova...

Prindërit më kishin falur tek kusherinjët , 30 bajrama i kalova i vetmuar ,dy nëna pata në jetë por me asnjerën su gëzova…

Prindërit më kishin falur tek kusherinjët , 30 bajrama i kalova i vetmuar ,dy nëna pata në jetë por me asnjerën su gëzova…-Pershendetje ! Si jeni sonte kam dhimt ndjehem shum keq , e doja te ndaj me fansat e juaj vujtjen time nese eshte e mundur me e postu historin time. Halli im sonte nuk është kush qeshet me mua kush tallet me mua kush mundohet qe te me fyej nuk eshte halli im se kush me uren dhe kush me don kush me dashti dhe kush sme deshti kujt i kam gabuar dhe kush me ka gabuar halli im sonte eshte tjeter kund sonte eshte nat bajrami un jam i vetem i kam 34 vjet dhe mund te them se 30 bajrama i kam gzuar vet ! Me dhimtat e mia me vetmin time ja qe edhe sonte do bi me flejt heret sepse kam dhimbje nuk e perballoj dot ket natë eshte nat e gjat dhe nat vetmie , ne mosh 2 vjeçare prinderit me kan adaptuar tek kusherint e babit kam qen aq i vogel sa qe smbaj mendt nese festat e bajramave i kam pas te lumtuna deri ne moshen 6 vjeçare tinglloj pabesushem por un mbaj mendt mir nga mosha ime 6 vjeçare detaje te rendsishme te jetes time sidomos ato vite me vujtje nençmime ra.hje tor.tura nga familja qe me ka rit kembet e mia nuk kan mbathur kepuc te reja as tesha te reja ne asnje fest bajrami deri ne moshen 16 vjeçare deri ateher kur vendosa ta mar fatin tim ne doren time braktisa familjen ku isha ritur pasi qe e kuptova se isha i adaptuar !! Dhimbje pas dhimbje.U bera i zoti vehtes por vuajtjet skishin te ndalur sfidat e jetes skishin te ndalur edhe pse nga njeher mendoja se do vdes nga ankthi dhe situata qe ndodhesha her pas here , e pyes veten me çka jau pata borxh prinderve tmi qe me kan adaptuar tek kusherint e mir skan patur ata fmi deri diku pajtohem po me çka ja pata borxh babes nanes ne te cilet me kishin dhuruar baba dhe nena ime të vertet cka ju pata gabuar we me kan ra.hur tor.turuar qe sme kan dhuruar nje dit gzimi qe sme kan mundsuar nje fest bajrami te kem si te gjithë , un ju uroj te gjithë muslimañve festen e bajramit perzemersisht i pershendes jetimat zemrat e thyera i kuptoj e kuptoj hallin e tyre sepse dhe un jam njejt si ata ju qe keni harmoni famìljare qe keni bab nan motra vllezer familje Zoti jau ruajt , nga nje femer erdha ne kete jetê nga nje femer u tor.turova (dy nëna pata ne jetë por me asnjeren su gzova ) ne nje femer u dashurova u mbeshteta e dashurova me tradhtoi ne menyren dhe kohen me te rend per mua Zoti eshte i madh e kalova edhe kete sfid , jam dashuruar ne një vajzë por ka filluar edhe kjo te behet lot per syt e mi jo gzim per zemren time nuk e kuptoj pse ndoshta jam un aj qe gaboj e pranoj gabimin edhe pse skam faj sepse femren qe njoha ajo nuk e haron dot te kaluaren ajo me thot mua te dua kursè flet per ish te dashurin me shum zell … ju pershendes jeni staff i mrekullushem , dhe ju fansa te faqes ju pershendes e ju uroj festen e kurban bajramit ..