I dashuri nga xhelozia me kafeshon kemben qe une mos te veshi me fustan... | Histori Të Jetës
I dashuri nga xhelozia me kafeshon kemben qe une mos te veshi me fustan...

I dashuri nga xhelozia me kafeshon kemben qe une mos te veshi me fustan…

I dashuri nga xhelozia me kafeshon kemben qe une mos te veshi me fustan…- Përshendetje.Jam një vajzë 24 vjeqe,jeni nje faqe shumë e mirë ,dua dhe unë të ndaj historin time pasi nuk po di vërtet si të veproj,u njoha me një djal shqipëtar i kosoves mbas 1 vitë vetem shok as nuk e ngacmoja as nuk i kam bere kurr gjeste ngacmimi për nje vite nje dite dolem për kafe dhe aty vazhdoj të lind diçka me shumë se shok dhe i tregova që kam pasus nje lidhje tjeter që nuk jam e virgjer e pranoj kete pjes vazhduam të dilnim bashk cdo fundjav për shkak të punes ne flisnim me tel e vellaj të tij pasi ai thoshte që skam tel dhe e besoja kur nje dite marr vesh nga nje shoku i tij që ai kishte 3 muaj që kishte bler tel dhe sme kishte treguar aty u zhgenjeva shumë ai asnjeher nuk tregohet i sinqert me mua e fala që sme kishte treguar por perseri vazhdoj që të më gënjej ai kishte lidhje me nje tjeter dhe mua më thoshte nuk eshte e vertet nje dite i shkruan ajo tj kur ishte me mua i dergon nje foto por ky nuk me len që ta shikoj u solla ftoht shumë me të por ai u merzit dhe nuk durova , kur e shikoja të merzitur e ja tolerova prap genjeshtren e tij e din që e dua dhe e respektoj shumë por mbas ca ditë marr vesh që ai kishte dhe nje lidhje ne kosov,më iku truri fare dola nga vetja,ndjeja shumë dhimbje dhe zhgënim se pse mua kur unë u tregova e sinqert me atë për çdo gjë. Mbas ca ditësh kur u qetësova i shkruaj dhe flasim por ai tani ma mohon që ka lidhje thot që të kam vetëm ty unë normal që nuk i besoj por i them ok sepse dua që ta kap me fakte.Unë detyrohem prej punës të iki larg nga qyteti ku jetonim të dy më Shumë se dy ore rruge me makin personale dhe ai u çmend krejt nuk më fliste fare e thyu tel piu dr .og doli krejt nga vetja mbas nje muaj i shkruaj dhe më kërkon falje ai vjen për të më takuar këtu ku jetoj dhe unë nuk i dal jo për tu hakmarr sepse nuk eshte ne tipin tim se dhe une doja dhe shumë ta takoja se më kishte marr shumë shumë malli për të por nuk e dija ishte stresuar ne maksimum i thash që nuk e dija dhe më kuptoj.Vjen po prap nje ditë tj dhe më takon dhe ate ditë qëndron tek unë të nesrmen iku nuk i fola për asgjë sepse nuk doja që ta merzisja sepse e dua shumë shumë vetem i thash ke tjeter jo më tha se po të kisha nuk do vija të beja aq rruge për të takuar dhe kur e pyta u merzit më kafshon nga krahet që thot kur të shikojn ta din që ke dik nje ditë më kafshoj tek kemba që mos të veshi fustan ndonjehere shfaq shumë shenja xhelozije,ai nuk më le fare që tja prek tel dhe nje ditë ja ndalova dhe unë që ai mos ta prek tel tim meqe thot se jan personal tel as nuk shkruan kur është larg as nuk don që tja dij kur i them pse nuk shkruan thot jam i lodhur nga puna ndersa tel çdo sek e mban ne dore dhe jam e sigurt që me tj flet dhe mua as që mundohet as të më pys se si jam,jam munduar disa here të largohem nga ai por spo mundem spo di si të veproj më pse meshkujt sillen keshtu kur sillesh dhe i respekton ashtu siq duhet më dhemb shumë sepse e dua.Ju lutem një këshill si të veproj ta le apo të vazhdoj më falni se u zgjata shumë.Ju lutem puplikojeni historin time anonim.