E kam pritur 5 vite qe te me fejoj,kur u kthy me tha nuk fejohem me nje k*** si ti... | Histori Të Jetës
E kam pritur 5 vite qe te me fejoj,kur u kthy me tha nuk fejohem me nje k*** si ti...

E kam pritur 5 vite qe te me fejoj,kur u kthy me tha nuk fejohem me nje k*** si ti…

E kam pritur 5 vite qe te me fejoj,kur u kthy me tha nuk fejohem me nje k*** si ti…-Prsh!Duke lexuar shum histori ketu vendosa edhe un te tregoj historin time te trishtuar por edhe zhgenjyese,anonim ju lutem.Un qe po ju shkruaj jam nje vajz nga nje x qytet i shqiperis.Para 10vitesh kam njohur nje djal ishte duke qen se isha ne nje mosh te rritur i mendoja gjerat mir para se te hidhja nje hap,ne fillim vetem flisnim pasi ai ishte jasht shqiperis,pastaj filluam te dilnim per tu njohur me teper.Per mua ishte dashuria ime e par,mashkulli i par qe me puthte e qe me prekte,maltretujet e zemres time shtoheshin sa her e shikoja sa her i ndjeja eren e trupit,e doja (ndoshta e dua akoma)ne fillim ishte cdo gje ok deri ne momentin kur vendosem te lidheshim aty filloi cdo gje,aty filloi nxirja e jetes time,filloi xhelozia e kot pa asnje arsye,me akuzonte kot me kot qe ti shkon me koleget ose me burrat e kolegeve,me cdo mashkull qe njihja me akuzonte se e shkoja,cdo mashkull qe ishte ne qytet ose afer nesh ne lokal un e doja dhe shkoja,ma nxiu jeten,pas disa muashj lidhje filloi edhe dhu.na me gjuante kot pa piken e arsyes dhe me pas qante duke me kerkuar falje,mendoja he se te goditi sepse ishte i pir te shau sepse ishte i pire,por vazhdoi per shum koh kjo situat,un kam qen tip i qeshur e qet dhe e respektueshme fillova te mbullem ne vetvete nuk dilja me,nuk qeshja me,e mbaja me lek sepse un isha ne pun ai ishte pa pun,pa shkoll pa asnje te ardhme un prap nuk e kisha problem(jo se jam e pasur por sepse e doja,dhe isha e mendimit qe leku eshte dicka jo gjithcka ne kete jet),e doja pa kushte e doja pa fund,vjen nje dit qe mu nxi jeta dhe e kuptova qe kurr nuk do ndryshonte te pakten jo me mua me quante ku** me mohoi vir.gjerin me beri shum te zeza ne ket jet dhenje dit me thot qe un do largohem jasht shtetit dhe kur te vi do fejohemi e pria serish 5 vjet ik hajde po e njejta gja asnje ndryshim ma shum shtohej xhelozia dhe me then te drejten u largova jo sepse kisha njeri tjeter por mu nxi jeta,ne fund vendoa ti kerkoj me ngulm fejesen qe me kishte premtuar dhe aty me tha qe un nuk fejohem me nje ku** si ti,po tu desh ndonje her ndonje lek me thuaj per fejes jo ok i thash ky ishte fundi i historis ton i thash mos me kerko ma se isha e mir i thash kur skishe lek e tani qe ke dy lek jam ku** ok ne rregull i thash lamtumir e mos me kerko me,ndarja jon ndodhi nepermjet telefonit.Doja te dija nga ju te dashur lexues ne kam vepruar mir qe vendosa te vazhdoj jeten time pa te,ju falrminderit nga zemra per kohen e kushtuar