Po m'thot "S'muj me t'qu ne shp por shkojm ne hotel", Une kam femije e familja e tij spo me pranojne! | Histori Të Jetës
Nuk po me jep knaqesi burri

Po m’thot “S’muj me t’qu ne shp por shkojm ne hotel”, Une kam femije e familja e tij spo me pranojne!

Po m’thot “S’muj me t’qu ne shp por shkojm ne hotel”, Une kam femije e familja e tij spo me pranojne! – Pershendetje, shkruaj Nga Fb i kusherines. Jam ni femer 27 vjeq nga peja e ndame jetoj ne ch. Kam ni femi Nga martesa e par. Martesa Mas 5 vite nuk ka funksionu ma dhe Jemi ndah , Femija rrin ni jav te une e ni jav te baba vet. Ni vite mbas ndarjes vendosa me shku fakultet tre vite ne vitin 1 te fakultetit ja fillova te bisedoj ne instagram me ni djal qe jetojke ne prishtin kemi fol Edhe ne telefon Edhe Jemi pa ne kamer. Jemi pelqy edhe me kohen u dashurova me ta Po Ai per mu Sdi a ka ndjeh dashuri te vertet Apo krejt Pralla Mkish fol. Une ne fillim ja kom tregu Historin tem e qdo vujtje qe kam pas. Ai me thojke shpesh hajde prishtin me nejt je e mir se ardhur ne shtepin tem . Ne shtepi Ai jetojke me prinderit dhe dy motra. Une Qe ne fillim i kom than nuk du probleme sidomos Tash kur jam ne ndame Une du ni djal serioz e jo aventura Edhe kam qef mi pas mir raportet mir Edhe me familje te burrit Qe do kem ne te ardhmen Nqofse sjan dakort familja jote me mu me trego Qitash sa esht heret e mos me lendu dhe mos me ba me humb koh me njeri te gabuar. Ai vazhdimisht me thojke familjes tem nuk i pengon kjo pun e jotja Qe je e ndame me ni femi e Une beqar as pak ata e din per ty edhe mkan than Ti je i rritur vendos vet per jeten tande keshtu ishin fjalt te tij gjithmone. Une ja fillova te krijoj besim te madh ndaj tij dhe u dashrova ne fjalt te tina. E bajsha plan me shku te Ai kur e kisha kry fakultetin Edhe u morem vesh se Nqofse pelqehemi Edhe live do fejohemi e Nqofse jo At her ndahemi me te mir . Vitin te tret kur e mbarova fakultetin kqyrsha me shku te Ai e mu taku Dmt afer 2 vite kishim fol se bashku. Ni mramje me shenoj pa prit e shum shkr** te ftoft me tha a je aty Pom Mvjen Keq Qe Tkom rrejt ni koh te gjat Po ma spo muj. Pinderit te mi e motrat te mija nuk te pranojn e smuj te qoj ne shtepi kur vish kosov Po per dashurin Qe kam ndaj teje Une prap du mu taku e mu feju me ty. Kur vjen rrim ne hotel ne prishtin me tha. I thash Pom vjen Keq Po une Sdu ni jete te tille me nejt neper hotele e me kalu Keq me vjehrri . Nuk muj te vazhdoj i thash Edhe e bllokova . Nje njeri i afert ka pyet per ket djalin Edhe ja kan vertetu njerzit Qe esht beqar por sjam ka kuptoj Pse mem than Ai mu ne fillim Qe familja tij jan dakort me mu e masanej mi ndrru fjalt . Qfar mendoni.