Po me mundon ndergjegjja se te dashurit nuk i kam tregu qe kur kam qene e fejuar kam bo mardhenje! | Histori Të Jetës

ndergjegjja

Po me mundon ndergjegjja se te dashurit nuk i kam tregu qe kur kam qene e fejuar kam bo mardhenje!

Po me mundon ndergjegjja se te dashurit nuk i kam tregu qe kur kam qene e fejuar kam bo mardhenje! – Prsh histori te jetes anonim… Jam nje vajz 24 vjece doja te tregoja nje pjes te historis time Pasi jeta ime ka qen vetem me vuajtje nk kam pas lumturi asnjeher dhe sdi a do kem ndonjeher kam gabu shum ne jete. Kam qen e fejuar ca koh nuk e dija se do perfundoja ne ndarje per shum arsye jam ndar nga ai nk e doja nuk shkonim mir fare me nj tjt ishte njeri negativ keshtu esht kur fejohesh pa e njohur Mir bera gabim familja kembenguli shum me me feju ka ca koh qe jam ndar. Tani e dua dike edhe ai me don me pranoj dhe pse isha e fejuar kam disa muaj me te dashurin problemi esht qe nuk i kam tregu ne fillim dicka te rendesishme ja kam mbajt te fsheht se kam bo mardhenje me te fejuarin sepse me ka ndodh dicka e tmerrshme kur kam qen e vogel dhe e kam humb virgjerin ja rrezu ne nje vend dhe kam rene shume keq, kete ja kam tregu por kete tjetren si tregova dot tani jam tmerresisht keq tbetohem sjam e lumtur fare qaj sepse po me vret ndergjegjja qe nk i tregova qe me fillim kete. Tani e kuptova se kam gabu shum ketu jam penduar vertet jam keq ne situat pa zgjidhje pz e madh sepse po ti them ndahet nga un ai dhe se perballoj dot kete..se edua dhe ai me don nuk mundem pa te nqs nk i them Po me vret nga Brenda shum Po me cmend kjo gje as naten gjum nk bej ndergjegjja sme len te qet ca te Bej smundem keshtu a thu do me fal per kete me thot qe me dashuron vertet. Por e di qe do te zhgenjehet nga kjo me jepni ca mendime ju lutem.