Perseri te drejtohem ty dashuri,e di qe te lendova me historin e kaluar! | Histori Të Jetës
te drejtohem ty

Perseri te drejtohem ty dashuri,e di qe te lendova me historin e kaluar!

Perseri te drejtohem ty dashuri,e di qe te lendova me historin e kaluar! – Pershendetje faqe lexues e komentues ,sot perseri pote drejtohem ty dashuri e jetes ,edi qe te lendova me historin e kaluar duke te shprehur shum fjal te randa por ishin fjal nga mllefi dhe nervoza , qe ti me shkaktove ,edin mir ti dhe e kupton pse ,nese e mendon mir e me njeh mir edin qe shum raste jam ekapolzive dhe at histori ta shkrova ne nerva e siper . Por ti dashuri edin sa shum te dua dhe sa shum me permbush me jet ti ,edin qe ti je ai qe me msove qe dashuria e sinqert egziston ,edin dhe ta kam deshmu shum her qe nuk te dua per interes por ta du shpirtin e bardh o melaqe . Sot te shkruaj e te them qe ndarjen me ty nuk muj me e perballu ,ndarja nga ti është ni zbrazti e madhe ne zemer ,kur sjam me ty ditet me duken te errta e netet pa gjum . Edin sa sa lot derdha per ty . Xxx te lutem te me falesh edhe pse nuk jam fajtore ,sa te du edin edhe ti sa her ne dit te them te du e te lodhi edin edhe ti ,nese me pranon kjo qe jam se un smundem me u ndryshu te lutem te me falesh e te vazhdojm aty ku e lam .. Te besova shum dhe besoj ne dashurin ton , e them pa as ni dyshim se dashuri si e jona nuk egziston ,jemi te dy pak temperamet te gutshem po dashnin e kemi te zjarrt . Aty ku ka xhelozi ka edhe dashuri . Shpirt Nese do te me duhet te zgjidhja mes teje dhe jetes time do te te zgjidhja ty, sepse je ti jeta ime Kuptoje njher e pergjithmon pse e dua dashurin me ty . E dua dashurin me ty ,sepse është lumturi,ndonese te jep ndonjehere trishtim,por prape eshte e bukur,sepse eshte DASHURI qe po e perjetoj me ty ylli im . Është aq e fortë ajo që ndjej për ty shpirt saqë për ty do të bëja çfarëdo lloj gjëje, sepse tek ti kam gjetur dikë me të cilin jam gjendje ta ndaj çdo minutë të jetës sime, ti je një person i cili më bën të qesh, që më bën të qaj dhe që më bën të çmendem sa herë të shoh e flas me ty Kjo ndjesi bëhet më e fortë ditë pas dite. Kjo jam un e dashuruar ne ty ,ndoshta shum lexues do te qeshin me historin time por besoj secilin eprek nje damar i dashuris . Faqe histori jete ju falenderoj nga Zemra qe jepni kto mundesi te shprehemi per ata qe e ndjejm mrena shpirtiti e zemres . Ti shpirt i shpirtit ti nese e lexon te lutem ma ban hallall nese te kam lendu po nese pak e menon dije pse e bona , largimi jot pa asni arsye me detyroj me vepru pa mendu . Edhe diqka per fund nese merrni vendim me i nda rruget gjjthmon ket bejeni me biseda se me largime pa shpjegim asht diqka shum e rand per dy palet . Ai qe dashuron me shpirt edhe i beson tjetrit ,kjo duhet me lan pak ven per spjegim . E un te them shpirt , jam e gatshme qdo her per ty , met ofru gjithqka se i meriton , ishe dhe do te jesh krahu im i djatht, ta qela zemren e ta lash duart e tua e ti vepro si ti don . Kurr mos e harro se kam dashuri te paster e te sinqert per ty . Ndarjen me ty ekam shtir me e perballu po nese ti vendos apo sme don ma un duhet ta pranoj ,por jo te harroj kurr smundem , se niher ne jet dashurova me zemer dhe ti do te mbetesh dashuri e pa harruar . E si sillet jeta askush se di po se do te dua deri vdekje kte se mohoj kurr ..un pak po e vrej qe ti je ftoft nga un , po ashtu si ti vendos un e perkrah vendimin tand.. Noshta sjam femna e duhur per ty po jam kjo smuj te behem tjetr , po qe kemi pas dashuri te madhe e besoj edhe nga ti se ma ke deshmu me vepra shum her , po nashta me kalimin e kohes u zbeh dashuria ndaj meje por te lutem thuma .Ju lutem anonim , flm edhe niher satafi i ksaj faqe te mrekullueshme ,flm edhe ju lexus ! Ju pershendes gjithve jeni te mrekullueshem ,dhe ju lexoj gjjthmon !