Per shkak te dashurit nuk flas me babain dhe me vellaun sepse i dashuri im eshte nip i familjes time... | Histori Të Jetës

Per shkak te dashurit nuk flas me babain dhe me vellaun sepse i dashuri im eshte nip i familjes time…

Per shkak te dashurit nuk flas me babain dhe me vellaun sepse i dashuri im eshte nip i familjes time… – Peshendetje Jam anonimja jam nje vajz nga ks jam 21 vjeqare qysh ne moshen 14 vjeqare para se ta prefundoja shkollen e fillore dmth klasen e 9 me pelqeu ni djal ku ishte shum gabim sepse ishte nip aty ne kojshi ton une si gjdo e re deshiroja te shkoja ne shkoll dhe mu dha muncija nga prind te shkoja kur shkova per test mu rigjistru klas 10 aty e zateta qat nipin e kojshive te cilin nuk e dija a e kom nip a qka heren e par as gje vetem qe e shikonim njoni tjetrin masi shkova per pik e zateta prap nejtum pak bashk dhe ma dha fb une ne ate koh nuk kisha ende tel por hysha me fb tel te vllaut bisedonim kaj her erdh shtatori u rigjistrova shkoll t mesme dhe fillosha te takohsha me at djalin gati gjdo dit me pelqente shum ishum nje qift perfekt kaluam ni koh bashk mas anej u ndam dhe po vjen me nejt te kojshit e mi dhe kur e kom pa jom befasuu tani mkalllxoj qe i ka daj i thash ani ti udhes tone une temes ma zdu met pa edhe pse zemra dy pjes mu nda por apet nuk mujsha pata apet fola me to u takojshum edhe ni dit pom sheh vllau me to kur po ju kallxon shpis kur erdha prej shkolle une ata e kishin marr vesh qe une po kaloj me nip babi ishte teper nervoz mami e mrezitshme kishin bo bised edhe mami mveti tha tkish pa vlllau sod me kon je kon i kalllxova tha qka ki me to i thash mo sfoli e kom nderpre tha ani u murrum vesh une e rrejta se me to vazhdova apet kaluan 3 vjet shkollles mesme une bashk me to u takojshum msheft mas anej deshta mu rigjistru fakulltet smujta thojsha vet me veti me nejt shpi qysh muj me taku ata edhe e kom ni moter tmartune prishtin e gjeta ni pun edhe pse ishe shum e re me punu po nese rrija shpi zdo e shifja me kurr ata edhe hina aty pun nuk u takojshum shpesh po apet mu doke mir ni dit dola prej banese tmotres i thash du me banu me do shoqe tha ok banova me shoqe do dit mas anej edhe aj erdh prishtin edhe kalonim shum koh me to bashk kur ni dit vllau jem qe o fakulltet um pa tu pi kafe me to edhe i kish kallxu shpis i kish than ajo veq ju ka rrejt se hala me nip ish e murren vesh krejt shpis edhe baba jem tha mu kthy shpi une spranova tha gjoje ni djal se hor mbone thash jo zdu edhe mo sum fol sod e at dit as vllau as baba nan po a kta jo qe 7 vite jon bo tash me at djalin hala bashk e du shum spo di qka me bo kem menu me ik jasht bashk po skem arrit kurr e du teper amo shkaku i tii jom prish me familje sfoli me bab as me vlla ju kisha lut mos mem ofendu naj keshill tmir e di qe so mir amo e duu kom provu me kon me tjt kon po zemra jeme i takon veq ati jeni faqe e mrekullushme anonim ju lutem naten e mir