I kom veq 20 vjet edhe jom i dashurum ne gruan e martume 32 vjece dhe eshte nane e 3 femijeve por burri saj... | Histori Të Jetës

I kom veq 20 vjet edhe jom i dashurum ne gruan e martume 32 vjece dhe eshte nane e 3 femijeve por burri saj…

I kom veq 20 vjet edhe jom i dashurum ne gruan e martume 32 vjece dhe eshte nane e 3 femijeve por burri saj… – Hey jam i djal 20 vjet jam dashurum ni gru 32 vjet pja nisi edhe un ni histori te jetes pe tregoj ju kisha lut gjithve mosm kritikoni jam kan i ri u njofotva ne to ne instagram janisem shoqnisht kena fol 3 muj si shok janisi biseda me to mem pelqy e mem hi ne zemer dikur i thash du me kan me ty tha jo smuj se un kam fr mir shkun edhe 3 muj tjer janisi me luftu me shpirt me fitu dashnin e saj por pa sukses ni dit po nalet pom thot mfal un jam ni gru emartume 32 vjet nan e 3 fmive ato momente mra bota ne kry mshkun lot thash qysh ti ton kohen mki rrejt ke lujt me ndjenja ni djalit 20 vjet e ti gru 32 janisi me u perla me bajke be se sdon me lendu ma e un i dashurum luftova per to ni dit mtha un po du ty se du ma burrin se un te du ty janisem me fol pi largsis edhe dojsha me zemer edhe ajo mdon me shpirt ju kisha lut krejt mosm ofendoni jam i djal.i ri 20 vjet i dashurm nan 3 fmive un skam faj ajo mka rrejt ju kisha lut tonve mema jep ni kshill jan ba 1 vit qe na folm me kamer me zo me rrjete sociale asniher sum ka ardh muncia me taku kam pas frik mja prish jeten se gjyna po kallcomni qysh keshit vepru dikush meju lendu me ju maltertu 1 vit edhe ne fund me tregu se eshte nen e 3 fmive un per veti nuk kam mujt mja kthy met keq nuk kam mujt me lendu se qaq shum e du se edhe kur mka tregu per msrtes mka rrejt per vjet mka than ikam 23 mka rrjet gjithqka mka lendu mnyrat mat forta po kurr sja kam kthy met nejeten hajt nasht se mdon me koh hajt nasht mdon ni dit po ajo dit nuk erdh ajo dit sish kan kurr ne kalndar dashuris ajo per kunder gjithkafes ju kisha lut djem mos u mashtroni let po edhe ju vajzat qe pona rreni sidmos ju grat e martume aspo ju del njo a me trathtu burrin mos rreni dikon me marr ne qaf me ju prit me vjet e smarami shkelem ne fund sedi ku shifni te miren te ju qe po genjeni mos harroni ekem ni zot ton e un krejt zotit ja kam lan se qaq shum ja deshpru perej qesaj dashnis se as forc mu hakmerr skam po ja la zotit aj o nalt mos harroni o njerz se vallaj as shpia as kerri as nana e as baba ne vorr sna vin mos bani sene palkmushme un per veti jam thy prej ksaj dashnis ju kisha lut mema jep ni kshill te fort ame ik a me nejt ala qashty tu fol me to .