Nuk jam martuar pasi qe me la burri por tani qe femija jan rritur kam vendos qe te martohem me nje... | Histori Të Jetës

Nuk jam martuar pasi qe me la burri por tani qe femija jan rritur kam vendos qe te martohem me nje…

Nuk jam martuar pasi qe me la burri por tani qe femija jan rritur kam vendos qe te martohem me nje… – Pershendetje te gjithëve, Histori të Jetës dhe te gjithë Lexuesit e Kesaj faqe te mrekulleshme jam nje femer qe jetoj ne Europe kam qenë e martuar dhe jam e ndar nga Burri dhe kam Dy Femi Rini e lash per femi Burri me trathtoj me tjeter dhe me la vetem me dy femi si interesoj asgjë per femit as per familje aj krijoj familje me nje femer te rrugave, dhe kështu mbete vetem me dy femi sot jam mir faliminderit nga Allahu jetoj me femi punoj te gjitha te mirat I kam ne jetë njeri I mir hekë ne ketë Dynja Por Allahu njeriun e mir e sprovon e ish Burri im oshtë keqë sot si ka punt mir Allahu Vanon po nuk Harron te gjithve I kthehet qka bojn në jetë e kush hin e prish Familje I ndan nje Burr dhe Grua me femi Kurr Zoti mos e gzoft inshallah. Deshta te Shenoj ketu Te mar mendime nga te gjithë une jetoj vjet me femi punoj prej Se jam ndar nga burri sme ka interesu asgje ne jetê vetem ti rris femit mashalla femit jan rritë dhe te gjithë me thojn te vendos per jetën time po une ende skom vendos qka te bejë, ne punë ku punoj e kam një koleg e aj sosht shqiptar osht Arab dhe aj osht Dashuru Mua e din Historin time osht ma I rri si une 7 vite osht djal Beqar e nuk di qka te bej e deshta ndenje mendim qka te boj une I kam than ne jemi dy Bota te ndyshme ti nuk je shqiptar, ti je beqar mundesh me gjet nje si je vet po thot une ty te du ti me pelqen boj per ty gjethqka, me thot ti me pelqen Se e ke zemren e mir e bukur me te gjitha te mirat po me vjen keq nga aj skam as nje lidhje me te vetem koleg jemi, une I them kqyre gjeje nje vajz te rre une sjam e rre plus kam femi po thotë ti je ma e mire Se nje vajz e rre Se vajzat e rreja gjethqka po bojn e ti je e urt e sjellshme sje femer e perdalme thot ma mir me ty qe ke qenë e martuar Se me nje femer Beqare, gjithnje I thom Se zbon na dy me qenë bashk e prom I thash opet sot ne punë ishte I merzitur e veta qka ke tha skom flejt vetem 2 orë gjumë pse tu mendu per ty qka me ke than qe zbon na me qenë bashk, e deshta ta ndaj ket histori qka kishti mendu kshtu qka me bo faliminderit te gjithve e di Se ka me pas komente negative, ok ju pershendes te gjithve Zoti ju rrujt e ju ndimoft.