Per ni grindje te vogel, i dashuroj me qoj ne rrot somes dhe me tha zhduku per jete... | Histori Të Jetës

Per ni grindje te vogel, i dashuroj me qoj ne rrot somes dhe me tha zhduku per jete…

Per ni grindje te vogel, i dashuroj me qoj ne rrot somes dhe me tha zhduku per jete… – pershendetje histori te jetes aa mundeni mem postu diqka ju lutem ni send qka po me ndodh tash desha ti pys tjert se qfar mendimi kan se spo di as si te veproj dhe ma e keqeja spo di as me kan me fol jam shum keq besoni jam ka flas me ni djal jeton jasht kosoves e kom njoft dhe perpara ka vite qe njifemi kemi fol shoqrisht rreth 5vitev mas nej une u njoftova me ni djal dhe isha ne lidhje me ta e lypi paswordin e adres tem atehere adresat kan egzistu dhe mi fshini shoqrin e fshin dhe ket shokun e ngusht timin po ndasht sma nditi se e kom dasht tash ka vite qe aj u nda prej meje dhe spo di si ta quaj tash fat apo fatkeqsi spo di as vet thash ta lypi ket shokun ne fb ndoshta e gjoj e lypa e gjeta folem si perpara por me kalimin e diteve e pash se diqka nuk shkonte ne rregull sdojsha me prish shoqrin sdojsha me ja leju vetes me u dashuru nto aj thirrke shpesh shkrujke shpesh ni nat i shkrujta thash une smuj me ta kushtu kohen ty sa her ti do me fol sfolem 4 dite shkrujti prap aj ja ktheva ja nisem nisem pram me biseda te shpeshta po aj kish pas ndjenja per mu po nisa qe edhe une te ndi per ta vazhdum bisedat dhe nje nat e shprehem te dy ata qe e ndjem per njoni tjetrin ka kohe qe po flasim 6 muaj bahen por tash ka nis mu terhek nuk thirr qysh ka thirr kur ta thrras nuk e qel vetem ma ndal thot qe spo kam kohe me fol qysh ti je tuj dasht kur te flasim flasim me camer gjithmon flasim teper mire mthot qe mdo edhe jam ka i duroj thirrjet tua te teperta veq qe du po ka nuk fol dhe sante u axarum te dy shum dhe gati i dha fund gjithqkafit me tha qe mos me pengo ma zhduku nga jeta jem mos me pengo ma vetem edhe edhe nje thirrje e jotja kam met blloku tana ant po pas perpjekjeve tmija te shumta dhe lutjeve nuk ma bani bllok po thot qe shkaktari jan thirrjet e shpeshta qe ja baj une me tha qe une jam tu u munu met majt afer e qy ti qka je ka ban spo di qka me ba spo di qka me vepru tash ne dhjetor vjen ne kosove e kem lo me u taku menzi po e pres ardhjen e ti ju shkrujta ktu me e postu dhe sa do pak mem kshillu njerzit e faqes se kurr ma keq njet tem sjam kan se nkto momente se pernime e duuu e duuu me shpirtt spo di se pas gjith ksaj a do mem fal a kem me kon si perpara nje kshill e juja do me ndihmonte shum