Ne foto mu duk i bardh kur dola te pij kafe ishte gabel dhe me genjente se... | Histori Të Jetës

Ne foto mu duk i bardh kur dola te pij kafe ishte gabel dhe me genjente se…

Ne foto mu duk i bardh kur dola te pij kafe ishte gabel dhe me genjente se… – Pershendetje historia jetes desha te ndaj dhe un me ju historin time.ju lutem anonim..jam dashuruar me nje djal ne rrjetet socjale i cili me beri ta dua marezeshit por kure dola me pi kafe me te u zhgenjeva jashte mase nga pamja ti..jam nje vajze 33 vjec .para nje viti u njoha me nje djale 35 vjec filluam te flisnim per ore te tera me njeri tjetrin..i kerkoj disa foto qe te kem iden me ke flas mi dergon.i dergova dhe un shpeh here nderonim foto me njeri tjetrin ne foto mu duk djale simpatik dhe keshtu vazhduam bizeden.mbas muajve te tere duke bere shaka duke me zjuar me humor duke ma bere diten ky njeri kaq pozitive me bente te haroj cdo hall cdo vuajte qe kisha e dashurova u dashuruam me njeri tjetrin.mbas nje viti me kerkon te njihemi nga afer. aty me ra dhe bomba njeriu qe e doja si e marre nuk jam rraciste por shikimi pare qe i kam hedh ati njeriu mu duk gabel( jevg) me pak fjale ngriva e tere u zhgenjeva kaq shume saqe spo dia cte bej ti flas te iki mbasi pim kafen.nisem per ne shtepi e coptuar e hidheruar sepse isha e dashuruar me kte njeri i bej sms i them cop qe nuk me pelqen dhe qe sdua te kem kontakt mê me te..nderkoh ai se pranon ndarjen me kerkon.hap nje andres te re syte te perlotur me dergon disa foto qe pse ma ben kete nuk mund te jetoj pa ty..nderkoh dhe un e dua marrezisht. por pamja ti me ben te ndihem shum keq kure eshte perball meje.i lutem pjestarve te faqes te me japin mendimin e tyre cte bej me kete njeri qe e dashurova por sme pelqe pamja ti.flm nese e postoni kam vertet shume po shume nevoj per mendimin tuaj