Per kazino burri mua ma helmoj jeten te gjitha parat mi hargjoj , Do te ndahem nga aj person por agja i tij me ben presion me thot...! | Histori Të Jetës

Per kazino burri mua ma helmoj jeten te gjitha parat mi hargjoj , Do te ndahem nga aj person por agja i tij me ben presion me thot

Per kazino burri mua ma helmoj jeten te gjitha parat mi hargjoj , Do te ndahem nga aj person por agja i tij me ben presion me thot…!

Per kazino burri mua ma helmoj jeten te gjitha parat mi hargjoj , Do te ndahem nga aj person por agja i tij me ben presion me thot – Ju pershendes  jom nje vajz nga peja por jetoj ne perendim jemi vetem 4 motra dhe prinderit me kan vdekk,kujdesem per to bashk me gjyshen time,historia ime ka te bej me jeten time qe e shkatrrova duke ju besuar te afrmit e mij,dmth gruja agjes per nje djal ne kosov,ne fakt nuk e njoha un por permes saj shkova per dy dit u takuam dhe si figur e pelqeva te them te drejten nuk pyta shum per te mbasi ishte gruja agjes ne mes,por gabova shumm qe besova,dy jav ndejta ks nuk vrejta asgje me von i rregullova dokumentet e mora me vete kuptohet berem kuror ndersa dasmen ne ver por nuk shkoi ashtu si e planifikova un ne fakt mu shkatrrua jeta kur erdh ketu flinte deri von pun nuk kishte mbasi gjuhen nuk e zotronte,shkoja ne pun heret kthehsha ne mbremje nuk dija qfar po ndodh kur nje dit nje fqinje e imja me tha burri juaj po e shoh qdo dit shkon ne casino njeher u shokova nuk besova me tha percjelle vet kur i thash atij me merrte para ne mengjes kishe me ble hargj te nesermen nuk kishte si ka mundesi 300 ero ne dit ti shpenzoj me genjeu tha babin e kom semur prej kanceri po duhet me i dergu un prap besova pyta mamin e tij qysh esht babi ajo tha i smur si ftoft me tha nje dit vendosa ta percjell dhe e zura i ulur ne lojrat e cazinos i thash pun te mbar u shtang tha zemer esht hera e par vetem hyra te shikoj pak dhe te pij caffe un u qarta i thash shporru idiot ma ke shkatrru jeten qava shum jasht brita pse kshtuu ooohhh Zottt por mora forcen u qova ne kemb syt sdua ti shohh idiot dhe ashtu ndodhi rrija me motrat e mija ne banes nje dit deri sa kthehesha prej pune ka ardh si i qartur nuk ndahem nga ti ndersa un doja ta mbyllja deren e kerrit ma zuri doren me der te kerrit e theva ne dy vende humbja ndjenjat prej dhimtes dhe per spital ndejta dy jav atje kom hequr shum prej tij por tash jemi ne gjygj te ndahemi por agja i djalit esht ketu te ne me thot mua mos ja prish letrat ani divorcin po por jo me shku ne kss po si mundem unn kur kom hjequr prej ti kur gjitha paret qe kom punu un i ka gjujt ne cazino sikur te kisha nje vella nuk do sillej ashtu se martesa me maltretim nuk e ka shyqyr qe kem shtet dhe jemi te mbrojtura prej maniakve me falni por jeta ime esht shkatrru dhe tash nuk po mundem me vendos edhe pse gati jem nda prej ti dhe do e drg ne ks ashtu si ka ardhur flm shummmm nga un e vuajtur gjithmon gjithmon Per kazino burri mua ma helmoj jeten te gjitha parat mi hargjoj , Do te ndahem nga aj person por agja i tij me ben presion me thot