Per 4 vite martes asnjehere nuk me preku, me eshte dashur te dukem nuse e lumtur ne sy te tjerve dhe... | Histori Të Jetës

preku

Per 4 vite martes asnjehere nuk me preku, me eshte dashur te dukem nuse e lumtur ne sy te tjerve dhe…

Per 4 vite martes asnjehere nuk me preku, me eshte dashur te dukem nuse e lumtur ne sy te tjerve dhe… – Mirdita gjithve .Desha te shkruaj edhe un historin time ndoshta do me ofendoni po ska drejt.Jom 25 vjeqare para 5 vite u njoftova me ni djal shkaku qe familja jem nukishin liberal medal un me hec nonstop me.to u fejum.Kejt ishin mirr mbas fejese i fejumi shkoj Gjermani.per 3 muj edhe kur kthej gjithqka.ish ndryshe me ofendojke cdo sen i jemi i pengojke.Erdh koha bonem martes u martum .As naten e pare as per vite me radh burrime dor sum kaprek dmth na kontakt maredhenie skemi pas per 4 vite edhe pse jem kan te martum.Thojsha bohet mir sdojsha me u provu me u nda prej burri per diqka qe mendojsha se kalon e bohet mir.Familja jem e kan dit.per.problemin e ai tvetve ju thojke se kejt mirr u dojke.mu bo nuse e mir mi prit misafir e tona mos me fol.Dy muj para se mu nda gabova dicka qe mbon me ndje veten keq .Nepermjet fcb njoftova ni.shok edhe kem fol per jeten dhe pse Pash Tlumin Zot vetem kem fol shoqnisht sen.ma.shum skem fol as skem hy.Thjesht formum ni grup te shoqni jo vetem un e djali.po kish ne grup edhe femra edhe djem.tjer.Fund fundi e pash se burri nuk mer masa me kalu at kriz kur i thojsha shkojm naj hoxh a mjek thojkee bohet mirr najher. E vrejta se kot po mkalon koha qe kom humb shum kohe per dicka qe sja ka vlejt edhe familja mjipshin perkrahje mu nda.U ndam qe 1 vjet e gjys .Tash kom ndi se ai u feju ka fillu jeten e tij .Un spo muj ende me marr jeten time.ne duar te mija.Thjesh ndina keq per at shoqni qe pata kriju tinza burri edhr pse ska.pas nto sen te gabum por thjesht edhe per qata qe ekom bo e tash e kom nderpre por rpap per qita ndjehna keq dhe me duket si e kam tradhtuar edhe pse sisha une qe kisha faj asgje se tentojsha ne shume menyr per me ndreq lidhjen tone po ai hiq kurgjo sboni per me pas sheja tmira po thjesht veq une tentojsha ai hiq kurgjo e tash jam shume e merzitne se ai ka vazhdu njejt e mu mka kushtu se nuk po muj kfjellna hiq edhe pom vjen ron shume qysh me pru punen me u nda pse kur na u bonem bashke me deshiren ton edhe gjithqka ndryshoj mes neve e shume jom mundu por gjithqka ishte e kot, ndoshta ka pas edhe dike tjeter dhe per kete arsyje ska mujt me qene me mua as me vazhdu me jetu normal si burr e gru, por nje keshill per te gjith nese diqka nuk shkon mir mos e shtyni.kot se rrall her bohet mire.