Edhe pse Burrin e kam katolik dhe ja kam pranu femijen e tij si te ish i imi, te na mbizotron lumturia! | Histori Të Jetës

katolik

Edhe pse Burrin e kam katolik dhe ja kam pranu femijen e tij si te ish i imi, te na mbizotron lumturia!

Edhe pse Burrin e kam katolik dhe ja kam pranu femijen e ti si te ish i imi, te na mbizotron lumturia! – Mirmram deshta edhe un me shkru diqka masi gjdo histuri qe e keni publiku e kam lexu me kujdes jam nen e 3 femive. Un kur kam qen 17 jam dashuri me ni djal te fes katulike kshtue un jam muslimane kur kam mbushur 18 kem vendos me jetu bashk edhe pse familja ime ska qen dakord per ket dashni un kisha vendos problemi ka qen se i dashuri im asht kan i martum dhe ka ni femi un kam pranu femijen e ti si tish i imi un edhe un si gjdo kush kam pas probleme me vjerren me kunetin se asniher skan qen pajtun se me ka mar mu fes tjeter por un as ni her si kam ndegju kam kqyr punen teme mbeta shtatzan mendova se dryshon masi tju vjen ni nip ne jet po as kjo zdolli gjdo dit te njetat probleme po un as ni her sjam mar me ta i kam lan bojn qka dojn linda femin e dyt problemet sa shkojshin u rritshin keshtu dy femijet e mi edhe nje i burrit vendosem me dal ne shtepin ton me jetu se u ba boll keshtu dulem shpi ton edhe nisi me mbizotru lumturia mas 5 viteve ma fali zoti edhe nje femi jemi nje familje 6 antarshe dhe jemi shum te lumtur un deshta me ju tregu nusve te rea mos e hapni ju gojen mani veten ruani qetsin dhe durimin nese i bani qeto zoti ka me ju shperblu me gjdo te mir andaj mos e ban veten me nje te paditur te nje pa edukat un po foli per vete un kam dal fitimtare se i kam duru kam mbajt qetsin nuk i kam mar afer qka kan fol se un per familje burrit jam kan femra ma e keqe ma pa vler per ta po falimderoj burrin qe ka qen krah meje andja po ju thom lene vjerrit kunetit kunata thoj qka dojn ju bane burrin per vete qikjo mjafton ndoshta e teprova ama pak nga histuria ime per 12 vjet martes si perfundim e lumtur me burrin dhe femin ju lutem anonim ju falimderit merrne si kshill.