Pata frik qe po e humb dhe nuk i tregova per te kaluaren, deri sa u fejuam tash qe e ka kuptuar nuk... | Histori Të Jetës
Pata frik qe

Pata frik qe po e humb dhe nuk i tregova per te kaluaren, deri sa u fejuam tash qe e ka kuptuar nuk…

Pata frik qe po e humb dhe nuk i tregova per te kaluaren, deri sa u fejuam tash qe e ka kuptuar nuk… – JU lutem anonim jam nje vajz 19 vjeqare qe 2 vite jam ne lidhje me nje djal tash jemi te fejuar qe 2 muj . Kemi kalu 1 vit dhe jam tut mi tregu per kalune per mos me humb mas nje viti kam treguar qe kum pas nje lidhje me nje djal aj djal u sjell shum keq me mua me ka maltretu me ka mshel skum guxu me dal prej shpie skum guxu asgje me ka tradhtuar dhe u kan xheloz shum dhe jam nda prej ti dhe i kum than ka me gjet nje tjeter aj me ka then se ka me ma shkatrru jeten dhe ma beri kta . Pas nje viti i tregova te fejuarit se kam pas lidhje dhe aj kontaktoj me te .. Aj i the se un e kam tradhtuar at por kjo sesht e vertet aj rrejti te fejuarin. Ne fillim si kam besu asgje te fejuarit se kum pas frik qe ma ben edhr aj qe me tradhton sjan te gjith njejt po si kam besuar kam pas frik gjithmon e kam pyt ku je me kend je dhe kum xhelozuu shumm . Pas nje viti tregova te kalumen dhe e rrejta do sene se kam.pas frik po e kam pranu qa kom rrejt r qa kum gabu dhr aj sme beson asgje me kam gabuar qe skum tregu me fillim po kum pas frik se jam dashuru ne te skum dasht me humb . Tash e din aj te verteten po prap sme me besom mendon se e tradhtoj edhr pse kurr se kum bere ket gjithmon me thirr me.kamer mem pa ku jam se sme beson dhe me thot fjal te kqia me thot ku** Un i kam then nese sme beson nuk e vazhdojm kta aj ka vendos mu feju me mu dhe jemi feju . Tash qdo dit me thot qe don mu nda qdo dit me thot tregom kur del prej shpie kur mrrin. Kur te shkoj dikund ose ne pun mi njeh minutat pse sod 3 pse 2 min pse 5 min je vanu qdo her ma ben ket dhe me thot ku** prej se kem fol per tkalune e di qe kam gabuar po pse vazhdoj aj me mu kur sme beson asgje nuk e kuptoj ket . Qdo dit ku** me thot sillet keq me mua nuk po di qka me ba un e duu un se kum tradhtu kurr edhe un ku** nuk jam kto sene i di sigurt po aj sme beson asgje dhe sme duron me un nuk dua ta humbas sepse e dua . Kam ra ne hall nuk po di qka me ba ju lutem pa ofendime. Flm