Lash te dashurin Shqiptar per nje Zvicrran, Ai shume gjeloz dhe mendonte shume ndryshe nga Une! | Histori Të Jetës
Lash te dashurin

Lash te dashurin Shqiptar per nje Zvicrran, Ai shume gjeloz dhe mendonte shume ndryshe nga Une!

Lash te dashurin Shqiptar per nje Zvicrran, Ai shume gjeloz dhe mendonte shume ndryshe nga Une! – Pershendetje anonim ju lutem dhe pa fyrje . Jam nje vjaz 21 vjeqare para 3 viteve njoftofa nje djal nga kosova ishim nkontakt me te 2 vite dhe pse larg gjdo dit flisnim bashk u kuptonim mir nfillim po pastaj filluan mosmarreveshjet me te ishte shum gjeloz dhe smunda ta duroja mendonte shum ndryshe nga un pas 2 viteve e njofta se si esht n te vertet ne at koh njofta nje zvicrran qe me qendronte afer i shkulluar i but dhe kosovarit i thash qe se doja me vuante e qa te gjdo dit ntel se pranonte dot qe mka humb. me zvicerranin dilja shpesh me koh u bem bashk kurr se kisha mendu tjem me nje zvicerran po ja qe zemra spyet kaluam 7 muaj bashk nje dit mtha qe duhet tndahemi se sdo jemi kurr tlumtur sdu t humbasesh familjen tende per mu etj pas 7 muajve lidhje fjal e premtime ndrroj nr ndrroj adresen punen e tgjitha 2 muaj sndegjova as gje nga ai para 2 ditve me shkruajti me kerkoi falje qe iku ashtu mtha mendova se do mund tjetoj pa ty e tgjej nje me kultur timen po ja qe smundem edhe pse edi qe kurr sdo tjemi bashk per ter jeten u takuam pas 2 muajve biseduam gjat kaluan nje dit tpaharrurshme bashk nsyt e tij e nsjelljen e nfjalet e verejta dashurin qe ka per mua por problemi esht qe aj do qe tdalim gjdo dit tjetojm bashk eshum gjera tjera por jo tmartohemi se jemi shum trinj per te esht shum e vshtir tpranoj se mdo vetem pse jam shqiptare e smund tjetoj rinin time me te siq do aj . Perderisa jemi bashk mflet bukur mba afer me njofton me shoqrin e tij etj por kur ne nuk jemi afer nuk mshkruan rrall . gjat kohes qe sishim bashk un e prit me lot nsy qe t kthehet pritja gjdo dit qe tme shkruan e aj mtregoj qe n at koh ka pas femra tjera dmth per nji nat jo dashnore dhe sdi qa te mendoj qa tbej ekam provu ta harroj smundem dot . Du ta ve nprov ta di me tvertet se a mdo apo jo e tvendos per jeten time ekam shum tvshtir kshtu . Kshilla ju lutem jo sharje jam vetem nje nga ato femrat qe u dashurova nperson t gabuar .