Pasi perfundova punen shefi im filloj t'me prekte, dhe Une ndjeva shume per te kaluam naten se bashku, ishte... | Histori Të Jetës
shefi im

Pasi perfundova punen shefi im filloj t’me prekte, dhe Une ndjeva shume per te kaluam naten se bashku, ishte…

Pasi perfundova punen shefi im filloj t’me prekte, dhe Une ndjeva shume per te kaluam naten se bashku, ishte… – Pershendetje histori te jetes , Deshta edhe un te tregoj historin time sepse vertet kam nevoj per keshillat e juaja . Jam nje vajz 20 vjeqare kur i kisha 17 vjet fillova te punoj pasiqe babin me ka vdekur kur kam qen 5vjeqe e kam edhe nje vlla ma te vogel dhe ne jetonim me nenen time u duft patjeter me hi me punu dikun per me i hjek shpenzimet e baneses spari fillova te punoj me nje market por prap e ndrrova punen pasiqe aty nuk na u mjaftojke rroga per te mbijetuar pastaj nje shoqe e imja ma sygjeroj nje pun si masazhiere te nje shok i veti dhe me kkonvenoj pranova menjeher , si fillova punen aty pagesa ishte shum e mir por filloj te me pelqej shefi im edhe un i pelqeja por ai ishte i martuar dy femij t them te drejten si degjova u terhjeka edhe pse e dashuroja shum ,nje nat pasiqe e kryta punen aj filloj te me provokoj te me prekte dhe un ashtu dhe ram dakord me kalu naten bashk ashtu edhe bem kaluam shum mir bonem se* e te gjitha un nuk isha virgjine pasi kam pas lidhje edhe me heret se kshtu nuk e kisha fort problem por ai me tha kjo gje let jet mes nesh un nga gruja nuk ndahem as nga femijet ok thash as un skam deshir te ndaj ty pastaj aj me paguante dy fish me shum kush vinte me baa masazh caktoja naten menjhere dhe kshtu perfitoja shum para me shefin tim bejm se* sa her deshiron ai dhe e kenaq qysh don aii vete normal edhe ai me knaq mua se si une duaa deshirat e mia mi plotson qysh une te ndjehem me mire. me vjen keq pak per gruan e tij por nuk eshte faji te une por eshte te gruaja e tij sepse ajo nuk di ta knaq sikurse unee ai ndjehet i plotsuar ne momentin qe shtrihet me mua dhe une e knaq ne maximum per qfar do lloj se** qe ai don, une e ndjej ate njeri e duaaa me knaq nga majak e kokes deri tek themrat dinn tme beje per veti. i vetmi problem eshte nena imee qe ajo me dhimbset dhe nuk dua ta merzis por problemi im eesht shum po nuk di si te veproj si te dal nga kjo situat sepse shefi im me ka then qe je skavllja e ime ste lejoj me lan punen kurr un me nuk deshiroj te mirrem me ket pun sepse nena ime po merzitet shum sepse e ka kuptu qfar pune po boj po nuk po di qysh mu largu edhe pse e duaa shumee me mungon vetem kur mendoj qe nuk do te jem me te nuk mundem ta largoj vetem se me dhemb kur e mendoj nenen time ajo vuajti shumeee,,.ju lutem mos ofendoni kam nevoj per keshillla zori po te shtike ne dhe ….Kalofshi mire Postone Anonime ju lutemm.