Humbjen e te dashurit e perejtova shume rend, mu ka dasht per ma shum se dy vite, kam ndrru vendin... | Histori Të Jetës
Humbjen

Humbjen e te dashurit e perejtova shume rend, mu ka dasht per ma shum se dy vite, kam ndrru vendin…

Humbjen e te dashurit e perejtova shume rend, mu ka dasht per ma shum se dy vite, kam ndrru vendin… – Pershendete anonim ju lutem un kam shkru per historin time para nje muaji dhe i falnderoj te gjith ata qe me kam mbeshtet e sa per ata qe kan kritikua ju them a kini ju ndjenja a kini zemer a keni dashur ndonje her un kam tregu qe jam dwshhr shum e re jam rrit me ish te dashurin tim dhe qdo sen e kem pas bashk qdo plan per jet dhe vdekjen e tina e kam prejetu shum rend se qdo shpres per jet qdo enderr qe bem bashk u shkatrru u shkatrrova dhe un me vdekjen e tina e kam perejtua shum ren thash qe mu ka dasht per ma shum se dy vite tri kam ik nga shteti kam jetu ni shtet fqinje qe esht shqipria un kam jetu shqipri atje kam mar ndihemen e paikologes per me tejkalu qat kriz qe kam pas jam shku fakultet atje juridk kam msu jam mar me qdo aktivitet vetem e vetem te vadhdoj jeten e ta kaloj at merzi plus qdo her me ndihm te psikiloges atje kam mar dhe neshtetsin dhe pasporten kam ndrru dhe identit te kaloj at kriz e kam pas plan moa kthehem ma ks po te dal ni shtet tjeter me jetu masi qe jam kthy ni gjendje ma te mir jam kthy ks per shak familjes prindve te mi po qytet timin sjam dal per 10 vite gati se ku do qe dilsha me kujtojke fytyra e ish te dashurit zemra mu bejke me mijra copa tani kam nje prson ne jet qe e dua shum dhe me don shum e din krejt jeten time te shkuren me mbeshte ne qdo sen ka pak koh qe bashjetoj se un nuk deshta fejes e martes presim dhe ni bebe do behmi prind te nje engjulli te vogel un e dua kat esht gjithqka per mua e ndjej veten te bekuar qe zoti ma solli ket person ne jeten time e vetja gje qe me pengon esht se un ende kujtoj ish te dashurin dhe shum her kur puthi dhe perqafoj ket mw kujtohet iah i dashuri dua pak ndihm ja keshill si te kaloj kete moa ta kujtoj iah te dashurin kaq shum dua ta jetoj te ardhme me peraoni qe kam dhe bebe qe do vi ne jet nuk dua te jeteoj me te kaluren dua te ardhem dhe te jem e lumtur me falni ndoshta e zgjata shum flm shum per stafin dhe te gjith ata qe komentojn e me keshilloj ata qe afendojn si mar per baz. ju lutem postone anonimme falni ndoshta kam gabim me shkr** po kam dhe shum dhimbeje ne shpirt kam ndjenja te perzira.