Pasi me vdiq Burri nuk dua te kem kontakt me familje tij, ata luten ti shohin femin por Une ju kam thene se... | Histori Të Jetës

kontakt

Pasi me vdiq Burri nuk dua te kem kontakt me familje tij, ata luten ti shohin femin por Une ju kam thene se…

Pasi me vdiq Burri nuk dua te kem kontakt me familje tij, ata luten ti shohin femin por Une ju kam thene se… – Pershendetje, Edhe Une dua te tregoj Historin time. Isha e Martume ni her Dhe u ndava , kam edhe femi nga Martesa e par. u Martova per her te dyt Por familja e burrit as ni her Nuk Me jepi respekt Ashtu sic nusja e Djalit e meriton. Mkan bo shum injorime, poshtersi Dhe mkan detyru mu shtyh Me Fjal Se kishin Probleme Me vetveten. Na jetojm ne gurbet dhe nuk jetojshim se bashku Me Familjen te burrit. Femit Nga martesa e par Kurr smi kan respektu Ne menyr normale Por kan Desht Une Dhe femit te mi mu ndjeh Keq. Burri ja kom tregu te gjitha Por gjithmone ka vepru Sikur esht shurdhu, Edhe i kom pa mezashet kur Familja e tij i kishin shenu per mu mos prit ta respektojn Sikur nuse se ni Femer qe Nuk e duron ni bab te Femive Dhe Ndahet Nuk meriton respekt Ai me kan i kec pse ka ba femi kjo . Une i kom than burrit Familja jote Nuk meritojn mu sill mir Me ta se Po ta poshtrojn grun , ti mos e Prish kontaktin per mu vazhdu fol Me ta ama sillu i ftohur te kuptojn se Me poshtru ni nan te Femive esht gabim , ai prap u sillke Sikur esht shurdhu . Motrat te tij kishin ni kalume shum te keqe Veq se femi Nuk kishin. Mas ni koh u banum Me femi dhe Burri u ba bab per her te par por lumturija jon nuk zgjati. Burri n’derroj jete Dhe tani familja burrit dojn kontakt Me Mua Por Une Nuk i pergjigjem Dhe i kom bllok qe koh te gjat , Me shenojn Edhe Me Nr te tjer dhe Me fb te ndryshme , Me Thojn dojna kontakt Me femi te djalit apo Vllaut dhe Me kerkojn falje Por Mua Sme doket e Drejt Dhe Nuk i pergjigjem sepse Jan mondu mem merzit Dhe mem poshtru Sikur nan e ket sen Nuk mund t’ja fali Kurr.