Pasi me takoi me prinderit e tij me tha "Nuk jam i gatshem te fejohemi" brenda 24 ore ndryshoj dhe ishin... | Histori Të Jetës

fejohemi

Pasi me takoi me prinderit e tij me tha “Nuk jam i gatshem te fejohemi” brenda 24 ore ndryshoj dhe ishin…

Pasi me takoi me prinderit e tij me tha “Nuk jam i gatshem te fejohemi” brenda 24 ore ndryshoj dhe ishin… – Pershendetje unë jam nje vajz 26 vjeqare , kam diplomuar qe 2 vite para 3 vite un e njoftova nje djal ishin me i madh se un pak me mosh 6 vite po gjithsesi me pelqent shum, ai nuk jetonte në Kosove po gjithqka ishte ne rregull nuk kishim kurr probleme qe mos me fol naj her na dy sa kemi qen lidhje 2 vjet ka qen pak person i ngarkuar me pun edhe me shkoll po gjithsesi e kuptoj ne momentin qe un insitoja qe ne ti njoftojm familjet ne fillim e pranoj me shum deshir se ishte normale qe un doja te fejohem mas 3 vitev me at person erdhi me familje qat dit qe mrriti ne kosove kemi dal ku rastisht kemi takuar prind e ti me ni qender tregtare ishin kon tu pi kafe edhe po shkojm po ulemi po pim kafe ishe hera e par qe i takoja ata , isha pak ne strest të madh gjithsesi kaloj ajo edhe shkova ne shpi edhe aj gjithashtu edhe diten tjeter foli shum çuditshem edhe un e pyta se qka ka ndodh nuk u pergjigj tha dua të takohem me ty edhe pse ne diten tjeter e kishim lan te dalim me familje dola edhe po me thot nuk po muj tash mu feju kur e kam pyt pse mka than nuk e di as un pse gjithsesi un nuk mujsha me kuptu se qysh vjen per ket arsyje edhe nfund mi ra pishmon ai me tha e lojm heren tjeter dalmi sigrisht qe un nuk pranova pas disa dite kemi fol edhe me tha un nuk muj me tbesu ty u habit edhe i thash a mos osht ndikimi i prindve se mu mu dok qe un nuk i pelqeva hiq ,kurr nuk e pranojke kta po si osht e munder mi besu dikujt 3 vite e tash del edhe me thua nuk mund te besoj kjo kishe qen arsyja e ti e me tha un kam vendos me perfund per momentin ket lidhje po ndihem shum deshprume qe pse ka ksi njerz edhe pse po munona gjdo dit me harru ket ngjarje me harru at person edhe pse nuk ishte ngjendje me kallxu arsyjet e verteta .