I tregova Burrin qe Une smunda ta mabaj premtin dhe ia dhash unazen, Ai me tha "Se kete do e hekesh..."! | Histori Të Jetës

unazen

I tregova Burrin qe Une smunda ta mabaj premtin dhe ia dhash unazen, Ai me tha “Se kete do e hekesh…”!

I tregova Burrin qe Une smunda ta mabaj premtin dhe ia dhash unazen, Ai me tha “Se kete do e hekesh…”! – Dita kur e ktheva unazen at dit vdiq dhe nje pjes e shpirtit tim… Përshendetje per te gjith lexuesit mora guximin te shpalos historin time. Jam 24 vjeqare ne moshen 18 vjeqare u dashurova lidhja jon shkonte shum mir. pasi vazhdova studimet e njoftuam me familje..ne moshen 22vjeqare u fejova.. Ishte dita me e lumtur e jetes time. Isha ne përfundim te studimeve.. vendi ku jetojm nuk ka aq shum qarkullim te aftobusav prandaj detyrohemi te ecim ne kemb 1or. At dit kisha provim nisesha hert pas namazit te sabahut. At dit me doli nje psikopat ne rrug nuk e njihja me ka maltretu aq shum sa nuk kisha forc te ngrihesha dhe me dhu*oj.u ktheva ne shtepi kam qar aq shum dhe mali degjoj zerin tim. Te nesermen e thirra te fejuarin ja dhash unazen i thash un nuk e mbajta premtimin tim me fal. Ne at moment vdeka per se gjalli qaja me ze dridhesha. gjdo ndodhi kisha para syve. me pyeti qfar ndodhi… ne at moment urreva gjdo mashkull qoft dhe babin tim. I tregova gjdo gje te fejuarit tim u largua pa me then asnje fjal por e pash se qau. dy jav nuk dola nga shtepia as nuk haja as nuk pija.. Pas dy jave thash se nuk kam me arsye per te jetuar.. deshta te vetv**tem… At nat me shenon i fejuari te dalim te flasim 4sy. dolem. dridhesha me vinte turp ta shikoja ne sy qfar ti thoja.. Ishte i pari per mua..ishte i vetmi i imi..Nuk e kam menduar kurr se nje mashkull tjeter do i vinte mundsia te prekte trupin tim. Kur e pash ma vuri prap unazen dhe me tha dita ku ti do e heqesh ket unaz esht dita kur te vde*esh.. Harro gjdo gje ti je e imja..Burri kurr sma permendi at rast.. por nuk e di kam marr trauma kajher mdoket vetja e qmendur jam kan dhe tek hoxha po qe nuk munda te vi akoma ne vete. Nuk e pash mo kurr at njeri as nuk kisha iden kush ishte por kurr mos i qoft hallall Zoti ja ktheft.. Nuk e di sa koh do kaloj un gjithmon do jem keshtu e v*ar… Sa her qe mprek burri im mkujtohen duart e tij..pom dhem shpirtii po qe spo muj mu shpreh me askan.. As fakultet mo sjam shku kurr kam frik dhe prej shpis me dal…shum rrall dal.. Pse o zot me ndodhi kjo aas gjum rehat smuj baj . Faleminderit qe lexuat historin time Uroj qe gjdo vajz te prin e mbara.