Pas shume lutjeve i thash "Jo do te jete njejt nuk dua te lendohem prap" 5 vite me te e dua shume dhe kam... | Histori Të Jetës

lendohem prap

Pas shume lutjeve i thash “Jo do te jete njejt nuk dua te lendohem prap” 5 vite me te e dua shume dhe kam…

Pas shume lutjeve i thash “Jo do te jete njejt nuk dua te lendohem prap” 5 vite me te e dua shume dhe kam… – Pershendetje …Mas leximeve t’shumta te kesaj faqe vendosa te shkrujar edhe une…Jam nje vajze 23 nga gjilani….Ka 5 vjet qe flas me nje djal internet..edhe aj i ka 23 vjet.. Mabas shum bisedave tona qe njdonjher kan zgjat me ore te tera vendosem qe te dalim me pi kafe…kemi nejt si shok, aj ka qen me shoqni vete une me tem..mas disa bisedave , mtha po du mu kon na dy ma shum si shok…fillim i thash jo, sepse arsyja nuk muj se familja nuk um mlejoj edhe nuk jam qaq e lir me dal neper qytet…tha ja bonja naj qysh del …..ishte personi i pare ,simpatia e pare …. i thash Poo..folshim dit e nat internt, amon me u pa skem mujt….mbas ni koh mtha po du me met veq shok, i thash ok….. prap kemi fol si shok, sa her folsha me to u ndihsha mir, mas 1 vite pom thot ; a munesh me dal qytet prap mu taku na e me fol per tardhmen…i thash Joo..si shoqe foli me ty..amon ma shum joo…se kur nuk ka pas sukses per her tpar qashtu ka mu kon edhe per her dyt…tha ok …ma shkurt gjeth kto 5 vite kemi fol non stop , githmon kom tentu mos me fol me to se ndidha veten qe po lendona , po skom mujt , kur folsha me to isha tjetr njeri …gjeth menoj keq per to qe me hek prej zemres emos mi besu …amon kur po fol ja me 2 fja mendjen po ta kthehn…..ala ka qef me dal na mu taku , gjeth thot ; menoj gjithmon na mu taku, tkom shoqen mat miren …se je e sinqert nuk bon dollovere…qe 5 vjet na dy veq per dashni folim tjeter sen joo..aj tash jeton me ni shtet tjeter une tjeter gjithmon kom thon veq ni djal ka me dasht , skom qef her me njo e her me njo…po jeta ish qeshtu ..spo mujshe gjethmon me pas diqka qka ti don, pa marr parasysh qka bohet fjal ..Edhe pse kurgjo serioze skom pas me to per veq bisedave amon bisedat e tij mkan bo me dasht edhe mu lendu shum…Kom pas nevoj per dashnin e dikujt, sepse kur rritesh ne nje familje qe ka probleme..nuk je e lire me dal me shoqni …vyn diqk njet qe met dhon vullnet me jetu … anonime e pa ofendime ju lutem …