Dikur e lash, tash mas 6 viteve ju ktheva e dua shume nuk mundem pa te, por kam Gruan dhe djalin qe... | Histori Të Jetës

Dikur e lash

Dikur e lash, tash mas 6 viteve ju ktheva e dua shume nuk mundem pa te, por kam Gruan dhe djalin qe…

Dikur e lash, tash mas 6 viteve ju ktheva e dua shume nuk mundem pa te, por kam Gruan dhe djalin qe… – Pershendetje juve faqe e mrekullueshme deshta tju shkruj edhe te ndaj edhe une nje pjes te jetes time sepse qdo njeri ka nevoj per nje psikolog ose per njerz qe qajn hallin e tyre mese vete ne kete rast une ju zgjedha juve te dashur lexus te ksaj faqeje ndoshta dikush me ofendime e e dikush me fjal te mira e me keshilla qe dikujt mundet me i sherby sado pak sepse jemi njerz kemi te mirat dhe te metat tona sepse nuk ka perfekt ne kete bot… Anonim ju lutem… une jo ni djal 26 vjet jom i martum qe 2 vjet e gjys, jetoj ngjermani, po deri moshen 23 vjet kom jetu nkosov , nkosov e kom pas ni lidhje me ni vjaz 6 vjet jem dasht shum, po dola jasht qashtut u ba ton kohen probleme tvogla, xhelozi u dam, nkosov skom mujt me nejt pa to 1 jav amo larg se kom pa e kisha ma let ja nisa me harru se kom mendu shum nfillim po ,po dikur jo fillova ni lidhje ka u martova me ni qik shum tmir, e kom ni djal masi ka lind djali jom shku nkosov per her tpar puna familjes me pa djalin, e skom mujt puna letrave skom ba dasem as send ktu atje ni ceremoni tvogel e qeshtut, u ktheva qet ver nkosov, edhe kisha qef me pa at qiken e kem pas shoqnin e perbashk, edhe ni shok mtregoj ku punon, shkova te puna saj u ter kur mka pa ka met pa frym e mka perqef mnyr shoqnora edhe i kan shku lot, mtha qka mpaska mar malli met pa, njs e ka dit qe jom martu mveti per djal qysh po kalon qesi sende, e veta thash hala send ka ti a, tha ka vakt hala , edhe sdi pse u preva un kom pa flejt me to i pari e veta ni shok temin po osht edhe shook i mir i saj, thash a ka pas lidhje, tha valla vlla fort je hi ngjyna me to ishalla ta fal zoti, tha jem kan pushimeve bashk gjethka shoqni po asni lidhje se ka pas as sdin qe ka fol me dikon tha me pa pas diqka ish mar vesh, shum u lenduva un kurr skom mendu per to a ja kom prish jeten a qka kom than ajt ku me dit me sa ka shku qka ko mi ba une, po ket djalin jom rrit me to edhe i besoj, tha sod i jav kem me shku shoqni ndhermi e mora vllaun shkova per tri dit, edhe nejtem me ta, edhe pitem shum ni nat nmuzik un jo qaq shum ajo ka pi shum ju afrova niher pa u pi mtha tlutna mos mu afro qekaq afer, u pi tu shku nbanes kta, un pata mar banes tjeter e kjo rruges veq se su rrzojke, mra me majt ton kohen mtha sa njer i poshter ishe kan pe puthi edhe qat nat flejtem bashk, ton diten ka kajt qka bona edhe u nis per kosov ska dasht me nejt ma qaty skisha qka mi ba sdojke as syt me mi pa u prish me shoqe tveta pse mkeni lan, i kom kerku falje shum, se kom ba per s… qato e boj per dit po sdi merdh qashtut, amo un jom shum keq prej veres sdi pom kujtohen 6 vjet me to qetash po thom vetmeveti qka o kjo pun, ajo nat sdi sdi jom i martum qe sa vjet skom pas emocione si qat nat kurr, grun e kom shum tmir kurr skisha mendu me lan e me lendu amo sdi ajo o njer qe tbon per veti un kisha harru gjethqka amo qekjo ver mka kthy shum vjet mas u kan femen perfekt gjdo situat e ka pershtat u kan shumm e meqme, sa un kurr skom mujt mi than nis send jo so qashtut po qeshtut.. sdi pse kaj her po mendoj mi mar dyjat e di qe asnjana spranoj knej sun i la djalin e grun, kthej ajo mshkatrroj po thom qka i bona vetes qe shkova me pa, non stop po mendoj qysh me kan bashk edhe me to, qka me ba o shqiptar qysh me harru vlla me pi pernat opet pom kujtohet, ja kom nis edhe grun me qit ndyshime, rri me sy nzit thu jom ka sho far filmi horroj mthot qka ki ka i ki qu met fol dy her se ni budall jom ba kurgjo spot bojke gyrbeti qka dashnia :@:@ njs e zgata shum vet ajt komentoni tregonni naj send… qka me bo qysh me harru ose qysh me vendos per jeten tem jom met ne mes as anej as knej njeri i ri gabon ndoshta ateher sja kom pe krejt tmirat qe i ka pas ndoshta kur ki diqka tmire ne dor nuk ja di vleren deri ta hup e une nuk ja kom dite deri tash qe e pash me syt e mi se qkaa kom hup jo qe jem keq me grun se e ceka jom shume mire me to eshte shume mire por ata sun pe harroj ndoshta edhe gabova qe i shkova ate nate me flejt me to por nuk mujta…. nuk mujta me perballu me pas aq afer edhe mos me pas diqka me te…. ju lutem me ndihmoni ju lutem jepeni ate qka me menoni se kom nevoj shumee. faleminderit qe lexuat historin time ju pershendes.