Pas 7 vitesh Gruaja bashk me vajzen me la, i thash "Hajde jetojm veq na pa familjen tane", Ajo kundershtoi dhe... | Histori Të Jetës

Pas 7 vitesh

Pas 7 vitesh Gruaja bashk me vajzen me la, i thash “Hajde jetojm veq na pa familjen tane”, Ajo kundershtoi dhe…

Pas 7 vitesh Gruaja bashk me vajzen me la, i thash “Hajde jetojm veq na pa familjen tane”, Ajo kundershtoi dhe… – Pershendetje per lexusit e faqes histori të jetës. Jam nje djal 24 vjeqar deshta te shkruaj edhe une nje histori timen historia ime ka te bej me gruan time qe e njoftova ne internet para 7 vite filloj biseda jon rresht per 4 vite e menzi erdhi koha te takohem per shkak se ishte duke jetuar ne gurbet ndersa une ne kosov mbas ati takimi me pelqeu shum dhe i pelqeva shum dhe vendosum te bajm poblike lidhjen ton mbas 2 vitev u fejuam dhe u martuam kishum grindje si gjdo qift dhe e fajsojshum me shum largesin per ndryshe ishum shum jashtezakonisht te lumtur dhe krenar per njeri tjetrin ne pushimin e vitit 2013 erdh ne kosov dhe ngeli shtatzene kur kuptova isha njeri ma i lumturi dhe u shtua dashuria dhe mbas 3 muajve me erdhi viza te shkoja te gruja ime dhe te fmia ime kur erdha ne gurbet filluan problemet mes families saj dhe mes meje fjal te kota qe skishin vler dhe dikur u teprua nga ato fjal e ato grime dhe mora nje vendim qe te largohem une dhe gruja ime me vajzen ton qe te jem pak ma te qet dhe qe mos te me prishet miqasia dhe mos vjen puna te ndarja sepse e disha mir qe per shkak familjes ka me ardh ndarja dhe sdojsha te humbi gruan dhe vajzen time po per fat keq erdh aj moment qe me tha gruaja nuk mundem te la familien dhe te nderroj vendbanimin u ndam per budallakina te families dhe per fjal te kqija qe me lenduan shum edhe pse e deshta shum dhe me dashti shum nuk jan pak te diskutojsh 7 vite me nje person dhe krijosh familie dhe fund te ndahesh per asgje ju pershendes.