Pas 3 muajsh martes e kapa ne tradhti, aty humba femijen e par, s'kam perkrarjen as te familjes se... | Histori Të Jetës
humba femijen

Pas 3 muajsh martes e kapa ne tradhti, aty humba femijen e par, s’kam perkrarjen as te familjes se…

Pas 3 muajsh martes e kapa ne tradhti, aty humba femijen e par, s’kam perkrarjen as te familjes se… – Mirmbrema per te gjith lexuesit e ksaj faqe te mrekullueshme dhe ju pergezoj qe jeni ju si faqe ku te shprehemi ne dhe te hapim zemren po dal direkt ne tem, jam nje femer nje nen e nje femije 1 vjeqar por jeta ime ka qen gjithmon me sprova dhe sfida te lloj llojshme sa isha beqare punoja dhe gjithqka beja per familjen por gjithmon kam qen e shtypur sa kam qen te prind e mi kam punue ne maksimum vetem e vetem te mbaj familjen, sidoqoft nuk pendohem aspak por me vjen keq sepse nuk me ndihmojshin qe te perparojm me teper nejse kur u martova ata filluan rregulluan cdo gje per mrekulli gje qe me behet qejfi teper per ta se fundja jan familja ime, sidoqoft i bera disa vite dhe gjith ofertat qe i kisha kohen e fundit i kisha burra te martuar ose burra te divorcuar me femij kjo me pengonte sepse kurr ne jet skam desht me ja prish jeten askujt dhe me nderhy ne ndonje qift, vitet kaluan dhe pata oferten e burrit qe kam sod ky beqar dhe ne at koh punonte spaku ashtu me ka dal mua para fytyre i maskuar dhe jo veq ky po e gjith familja keti kishin qen te poshter ne maksimum nejse per nje koh te shkurt u fejova u martova dhe ketu kur erdha filloj tmerri me ket id*** pas 3 muaj martes e kapa ne tradhti dhe aty humba femijen e par, pastaj tradhti pas tradhtie ,genjeshter pas genjeshtre punon nuk sjell te holla genjen vazhdimisht sa qe me ka ardh shpyrti tek hunda sdi si te lirohem ka tja mbaj nga ky po qmendem skam perkrarjen as te familjes time se kuptohet nen nuk kam vellezrit me grat e veta, perkrjen e familjes burrit jo veq me nenqmojn me ofendojn me dhimbset femija ka ndodh 24 ore skam hanger buk ,sdi pse me sprovoj zoti mua dhe kurr nuk mu hjeken te kqijat nga koka ,qe kurr ne jet si kam ber askujt keq ,nuk po hy ne detaje se ka shum persona ne ket faqe dhe e kuptojn se kush jam mi cek detajet dhe diqka un jam larg 300 kilometra nga vendlindja ime vetem zotin e lus te me jep nje zgjidhje me jeten time dhe per femijen tim shkrujta sonte se zemra po me vajton shum padrejtsi me esht ber dhe po me behet e deri kurr keshtu nuk e di me mban brenda 24 ore dhe me roje te nanes vet… O zot kerkoj ndihem nga zoti ju falimderit te gjithve komentusve sa do pak ndoshta me keshilloni me ndonje keshill se marova jam mbet asht e likur 45 kg nga vujtjet e malltretimet nuk shoh asnje rrugdalje ose shpetim nga ky nuk shoh ju falimderit dhe naten e mir.