Nusja jone fol me TH spo muj me duru pa kesh,Naten shkoj i ngoj kur bojn qef me djalin dhe... | Histori Të Jetës
Nusja na fol me TH spo muj me duru pa kesh,Naten shkoj i ngoj kur bojn qef me djalin dhe

Nusja jone fol me TH spo muj me duru pa kesh,Naten shkoj i ngoj kur bojn qef me djalin dhe…

Nusja jone fol me TH spo muj me duru pa kesh,Naten shkoj i ngoj kur bojn qef me djalin dhe…-Mimrama une jam nje zonje rreth moshes 50 vjeqare.E kemi mar ni nuse te trullavt veq as ni pun nuk e din me e ta ba veq duhet me e msu tan kohen po djali mas i e ka dasht po duhet me dasht edhe na.Une i kom 3 djem krejt mu kan martu ky i funddit edhe osht ma i vogli e kta e kena martu qe nja 4 muj.Darsum nuk i kena ba se nuk patem edhe shum mundsi po edhe qifti u pajtun mir se i tham a pi doni paret a ni darsem tvogel tha jo paret ma mir.Na jetojna une burri reja edhe djali jon.Nusja kapak fol me th e mu keshke nfillim shum se kur vike naj musafir nuk dhojke kesh ndhom po thojke kesh nthom e plot fjal tjera me th une veq dridhna tu kesh kur fol ajo.Sonte krejt kom me ju kallzu se edhe pak osht me kesh edhe pak osht me kajt une per veti,nuse e kom skom ku me qu po veq duhet tash me ndreq sa tmujna me bo qysh tdojna na vet se djali e don shum tranohet mas saj.Ajo osht e mir gjynahit po stil nuk ka hiq se osht e pa dalne,e dola ni dit ja bleva do tesha me djalin kur erdhem thash hajde qitu qikush se qikush e thirri thash qito tesha ti ka ble nana kqyre provoj a po tpelqejn ajo.E zaher i erdh inati po mdoket se i shkoj menja naj sen per tkeq,tha nuk ki nevoj me mble kurgja se krejt i kam.Thash ani nana pat qef per qikushin mi ble.Mos ja prish nanes qefin po qu shko veshi.Tha ani qe po shkoj pi provoj,po ja kisha mar ni nr ma tmadh se sa u dasht se kjo osht pak e dobt me trup e nuk kisha mujt me ja qillu nr tsakt.Kur erdh posht tha,thyre thyre nanush per qita te thash pse mi ke ble a pe she sja paske qillu numrit.Mu veq mkcjeke barku tu kesh kur thojke thyre thyre.Edhe djalin e kom kavaler edhe aj keshke me mu se e dike pse po keshi.Thash e ani qikushi jem na dalim e marim ni nr ma tvogel.Tha ani veth thkojna bathk edhe e provojna qe mos tna bjen me thku apet.Oooo shuj ja bojsha mos fol bre se t’hongra krejt une veq sa sum lshojke shpirti tu kesh.Thash qu e hajde dalim sa nuk u terru e mshelen dyqanet.Shkum atje me provu edhe me gjet numrin e saj dul prej kabines mashallah si kukell u doke se osht e lezetshme ni trup tmir veq qat behane e ka qe fol me th po edhe per qata po ma kan ma shum diqysh se po mshtin me kesh krejt diten ma ndreq.E tu ardh rruges tha nanush po methitna se sun po mes shtatzan u banen do muj kogja thum e po bana marak mos nuk po mes ma von.Thash ajj qikushi jem a qikjo gajle tka rrok a tha po thash ani nana ti kallzon ty do taktika qe na plakat i kena perdor ateher e shumicen e kohve kan funksionu.Kur shkoni em flejt boni qef edhe mere jastak shtine nbel posht ne momentin qe djali e kryn qefin ti qoj kamt nalt edhe jastakun le ner bel qe me shku sperma ne miter.Tha po thu a thash po ngom mu bone qita sante.Edhe une e disha qe ka me ba ja rujta minutin kur shkun me flejt,mas nja 10 min ju shkova nalt i ngojsha o kur ja bojke djalit ma kaq FORTH e kjo dojke me than ma kaq fort oo te nderum nuk e dini ju qysh kom kesh rrafsh e barabart une meta rat qaty nkoridor e mora ni jastak e mlojsha gojen me ta qe mos mmni kta mu qe jom aty.Djali thojke po pse moj normal jom tu ec jo thojke je tu ec shum forTh se po ma livrit jastakun perfuni meje qe e kom e mos ma livrit se sbon kta kerqysh qishtu ma ka msu nanushi,qysh i bike moj nmen ne ato momente me fol me shtre llaf me djalin une smujsha ma mu doke vetja si asi plake qe i ngon te dera po nuk e kisha aty qellimin ama sdi qka mqoj Zoti qat nat i ngojsha se kshtu kurr njet nuk ju shkoj ka ndodh kom ni zana tu kalu anej ka dhoma e tynev e sjom nal e le ma me shku me i ngu kshtu veq mistekil per qat pun,po qat mu tek edhe smujta pa shku me i ngu.Nejse e lash tani mu knaq ata dy kur u qu tnesermen tha nanush une e kom bo qashtu qysh mke than ti.Thash ani qikushi jem veq presim tash edhe kjo pun,osht ndor te Zotit jo neve posht po na do sebepe duhet me ja bo.E tash pe presim qka po na thojn mjekt ajo gjdo dit mthot jo skom asni shenje as kurgjo hiq veq po bana marak.Erdhen ni dit motrat e mija edhe ju kallzova qe nusen e du shum se e kom qikush ajo rrike qaty me neve e ja nisi me na tregu diqka per familjen e vet per jeten e tyre,kur ja ka nis me hi ndetaje e me fol me TH krejt kafen qka e pat njana moter ngoj e qiti jasht tu kesh e un dola ma smujta me nejt se edhe po mvjen marre.Ksaj gjynahit nuk po ja rrok hiq pse po keshim e kaniher po mdhimet po shyqyr e du e nuk e maltretoj kurr hiq veq kom me rujt sa tmuna.Kisha pas qe me postu me e pa se qka po menojn njerzit per kit historin teme naten e mir tonve.